7m


7m

hyundai

Rıdvan Olgun: "Trabzon’un projeleri artık tozlu raflardan inmelidir"

TSGİAD Başkanı Rıdvan Olgun'dan kabine açıklaması.

Trabzon 10.07.2018, 17:12
Rıdvan Olgun: "Trabzon’un projeleri artık tozlu raflardan inmelidir"

TSGİAD Başkanı Rıdvan Olgun, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesini kutlayarak, Trabzon’un 4 bakanının olmasının şehrin ve bölgenin adına memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Milletin iradesiyle yürürlüğe giren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin hayırlı olmasını dileyen Başkan Olgun şu ifadeleri kullandı: “Bu süreçte kamu ve özel sektör olarak eş güdüm içinde hareket etmeli, yapısal sorunlarımız üzerinde yoğunlaşılmalıdır. Enflasyon, orta ve uzun vadeli reformlarla düşürülmelidir. Yatırım ortamını iyileştirerek, iş dünyası olarak rekabet gücü artırılmalıdır. Ayrıca Terör örgütlerine dönük yürütülen kararlı mücadelenin sağladığı başarıyla OHAL'in kaldırılması kararı da yurt dışı piyasalarda normalleşme süreci sinyali verecek, yurt içinde ekonomik ve psikolojik olumlu etkileri olacaktır. 

BAŞARILAR DİLERİM

Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın başkanlığında milletimize hizmet verecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesinin ülkemize hayırlı olmasını diliyor, kabinede yer alan tüm değerli bakanlarımıza başarılar diliyorum.  Hükümetimizin başarılı olması için üzerimize düşeni yapmaya daima hazır olduğumuzu da ifade etmek istiyorum.

TRABZON’UN PROJELERİ ARTIK TOZLU RAFLARDAN İNMELİDİR

Yeni sistemin ilk kabinesinde yer alan; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ulaştırma-Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın Trabzonlu olması şehrimiz ve bölgemiz adına önemli bir gelişmedir. Trabzon’umuzun beklediği projeler inşallah kısa süre içerisinde tozlu raflardan indirilerek bu güçlü kabineyle beraber kısa sürede hayata geçirilir.”


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@