Revi'den Kaya'ya cevap: Vip ile havalimanı arasında kaldı

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'den CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya'ya cevap geldi.

Revi'den Kaya'ya cevap: Vip ile havalimanı arasında kaldı

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 'Bu şehre çivi çaksınlar' diyen CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya "Sayın Kaya Milletvekili olduktan sonra ayağı yerden kesildi. Vip ile havalimanı arasında kaldı. O arayı da muhtemelen uyuyarak geçiyor. Dolayısıyla Trabzon'a yapılan yatırımları görmüyor."dedi. 

AK Parti'nin iktidara Geldiği günden beri vaadettiği bütün projeleri bir bir gerçekleştirdiğini altını çizen başkan Revi şunları söyledi:" Biz AK Parti iktidarı olarak ne söylediysek hepsini bir bir gerçekleştirdik, vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz bütün sözleri yerine getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz. Trabzon şehrimiz AK Parti iktidarıyla adeta çağ atlamış büyük yatırımları almıştır. Bunları görmezden gelmekle siyaset yaptığını sananlar sadece kendilerini kandırırlar. Böyle siyaset olmaz! Bu kör gözlülük, şehri küçümseme ve küçük gösterme Trabzon'a ihanetten başka bir şey değildir. Onlardan fazlasını beklemiyoruz. Çünkü; gözleri vardır görmezler kulakları vardır duymazlar." 

"CHP Trabzon milletvekili Ahmet Kaya'nın yapmış olduğu açıklamada ki en doğru cümlenin 'Bu şehri Hayal projeleri vaat edildi' kısmıdır" diyen Revi "Evet biz Trabzon'a onların hayal dahi edemeyecekleri projeleri vaad ettik ve bir bir gerçekleştiriyoruz. Kanuni Bulvarı'nı, Akyazı Stadı'nı gibi yapılan birçok büyük projeyi bunlar Hayal dahi edemediler. Biz ise engel olmalarına rağmen bu projeleri birer birer gerçekleştirdik." ifade etti.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon daha
Trabzon daha - 1 ay Önce

Trabzon yatırım merkezi hükümet yapıyor. Allah razı olsun. Ama Trabzon ak Parti İl teşkilatı milletin hakkını yemekle meşgul.. Havalimanı şerefsiz baş müdür ve müdürler var onlara niye sesin çıkmıyor işçiler sakat kalıyor ne yapıyorsun. Havalimanı Kurtulmak için başka yere başvuruyorum olmuyor. Adliye mübaşir alımı listesine bir bakın,, herkse açık liste

Trabzon daha
Trabzon daha - 1 ay Önce

Kanuni bulvarı Trabzon a atılan kazıktır. 2.5 katrilyon çöpe gitti güney çevre yolu önce yapılmalı idi

SIRADAKİ HABER