banner556

Ortahisar meclisinde TİSKİ tartışması: Kötü işçilik ortaya çıkıyor

Ortahisar Belediye Meclisinde TİSKi’nin yaptığı altyapı çalışmaları gündeme geldi.

Trabzon 05.01.2021, 14:49 05.01.2021, 15:13
Ortahisar meclisinde TİSKİ tartışması: Kötü işçilik ortaya çıkıyor

Ortahisar Belediye Meclisine bugün Başkanlık yapan AK Partili meclis üyesi Nusret Onur, TİSKİ tarafından yapılan altyapı çalışmasında kötü işçilik olduğunu söyleyip “TiSKi’nin altyapı çalışması sırasında kötü işçilik ortaya çıkıyor. Çukurlar kalıyor. Bu çukurların kapanması çok uzun zaman alacak.” İfadelerini kullandı.

CHP grup başkan vekili Turgay Şahin ise “Müteahhit firma aslında güzel ve hızlı çalışıyor. TİSKİ’nin şuanda üst yapı çalışması yok. Hepsi geçici. Yeniden üst yapı çalışması yapılacak.” Şeklinde konuştu.

AK Partili meclis üyesi Selahaddin Çebi ise “Ortahisar’da 5 yıllık bir proje. Bütün kurumlara yazı yazıldı. Hepsi işlerini bitirecek. Elektrik, internet ve diğerleri. Meydan civarı tamamlandı. Kalkınma çevresi yüzde 80. Ayrıca Beşirli kısmı pandemi döneminde bitecek. Hızlı çalışılıyor ancak işçilikte biraz sıkıntı var. Çok hızlı ve bir çok bölgede aynı anda çalışma yapılıyı pandemi bir fırsat oldu bu proje için bazı yerlerde üst yapısı kötü işçilik olabilir hızlı ve şekilde bittikçe düzeltilecek. Sahip çıkalım proje önemli ve büyük proje şehrimiz için elzem bir proje 5 yıllık bir proje 5 yıla kalmadan erken bitecek inşallah. ” İfadelerini kullandı.

Haber61 Haber Servisi

Yorumlar (16)
Selçuk UZUN 3 hafta önce
Yapılan hizmet çok değerli , ancak Beşirli , Karşıyaka delik deşik , açılan çukurlara geç betonlama yapılıyor, yapılanda çok kötü, bu hizmete gölge düşürüyor.
Adamın1i 3 hafta önce
Yapmışken şu yolların altı tünellerle yapılıp çıkılsa ve tüm altyapı oradan gitse kanalizasyon elektrik su herşey ve sonra herhangi bir arızada kanala girip ordan müdahale edilse olmazmı? Neden yaptığımız işler hep günü kurtarma işi??? Ayrıca işçilik ülkemin her yerinde kötününde kötüsü. Bir gurbetçi olarak gördüğüm bu
Mustafa 3 hafta önce
Beşirlide açılan kanallara rezalet bir beton uygulaması yaptılar Yollar tek kelimeyle patates tarlasına döndü. Yazık değil mi bizim araçlarımıza Beton yerine sıcak asfalt dökülse hiç sorun olmayacaktı. TİSKİ nin söz verdik yapıyoruz tabelasını gördükçe içimden "YAPMAZ OLAYDINIZ" demek geliyor. Bu denli önemli bir çalışmaya büyük gölge düşürdü yolların durumu.
Sek 3 hafta önce
Millet arabasıyla her geçtiğinde dümdüz küfür ediyor, emeği olanlara duyurulur.
yakun 3 hafta önce
Bunların zihniyeti doğru iş yapmaz. Tek düşünceleri yapılan işten daha fazla nasıl çalarım arayışı içindeler.
Ali baba 3 hafta önce
İşçilik kötününde ötesinde rezalet.. denetleyen yok mu çalışan bu insanları? Daha bugün dikkatimi cekti , yol parke ve borunun geçtiği yol ortasını parke yapmak zor gelmişki beton dökmüşler.
ibrahim 3 hafta önce
gerçekten yollar çok kötü, atılan beton kötü, yollar hep çukur. yakında arabalar dökülmeye başlar.
Kaptan 3 hafta önce
Hakkıyla işini severek yapan çok az.Yaptım oldu.Bunu teslim alanda harama ortak oluyor.Milletin parasını korumadığı için günahkar oluyor.Aldığı parada haram.Öyle ülkeler varki adamar .Projeyi en ince ayrıntısına kadar modern bir makine paktı ile yapıyor.Bizde bu anlayış yok diyebilirim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@