Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı

Ankara'da Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar'ın aslen Trabzonlu olduğu ortaya çıktı.

Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı
banner432

Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü Hukuk Fakültesinde sınavda kopya çekmekten hakkında tutanak tuttuğu öğrenci tarafından öldürülen Araştırma Görevlisi Ceren Damar bugün son yolculuğuna uğurlanırken Damar'ın aslen Trabzon Köprübaşı ilçesinden olduğu öğrenildi.

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde dün bir öğrenci tarafından öldürülen Araştırma Görevlisi Ceren Damar için bugün fakülte önünde tören düzenlendi. Hukuk Fakültesi öğrencileri ve akademisyenler ile Damar'ın yakınlarının katıldığı törende duygu dolu anlar yaşandı. Damar'ın ailesi, sevenleri ve arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Fakülte girişinde bulunan taziye masasına karanfiller ve Damar'ın fotoğrafları konuldu.

Damar'ın Türk bayrağına sarılı tabutu başında annesi ve babası uzun süre gözyaşı döktü. Damar'ın eşi ise, "Kendisiyle üç ay evli kaldım. Bana çok şey kattı. Asla kandan ve kötülükten yana olmayacağız. Yaşanan bu olay tüm Türkiye'ye bir ders olur ve sembol olur" dedi. 

Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı

Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı

Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı

Öldürülen Araştırma görevlisi Ceren Damar Trabzonlu çıktı

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 12:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜMÜŞHANELİ
GÜMÜŞHANELİ - 3 ay Önce

Eğitim nerede eğitim. Hukuk Fakültesi öğrencisi not yüzünden insanı öğretmeninin gözünü kırpmadan öldürüyor. Yarın bu öğrenci Hakim Savcı olacak ve memleketim hayır görecek. Yazık çok yazık. Rabbim eğitim şehidimizin mekanını Cennet eylesin.

fidans
fidans - 3 ay Önce

Eğitimde; Dünya 104 ncüsü, ahlak ve vicdan da ise tarihi bir çöküş içerisinde olan zavallı Ülkem...Acaba NEDEN?

hakan
hakan - 3 ay Önce

Allah rahmet eylesin, en büyük acı, düşmanım yaşamasın bu acıyı

Davut
Davut - 3 ay Önce

Universite kazansin diye apartmandan bozma liselere ogrenci yollarsak , egitimi akademik basariya kurban verirsek , okula ugramayip en ufak olayda okulu basar gibi ogretmene yuklenirsek bu olaylari gormeye duymaya malesef devam ederiz. ALLAH rahmet eylesin kizimiza

Aristo
Aristo - 3 ay Önce

Ülkede kadına şiddet çocuğa şiddet hayvanlara şiddet işkence herkes heran bir silahlı bıçaklı saldırıya uğrayabilir ğeçen yıl 440 civarı kadın öldürülmüş rakama bakarmısınız ya bu ülkenin sabah akşam caka satan içişleri bakanı var sabah akşam hava atıyor ama durum bu önem alanda yok Allah herkesi korusun

ünal Arslan
ünal Arslan - 3 ay Önce

Allah belanızı versin pırıl pırıl bir genç insanın hayatına son verdiniz yazık nereye gidiyoruz ..mekanı cennet olsun çok yazık !

Hasbiye
Hasbiye - 3 ay Önce

"Trabzon'lu ÇIKTI" başlığı hoş değil. Trabzon'lu demek yetmez mi?
Ceren'in öldürülmesi bu kaba swrt hukuksuz sistemin sonucudur. erkekler adaleti kendileri dağlamaya kalkınca oradan sadece şiddet doğuyor. Düşünün vahşeti, bıçaklıyor yetmiyor silah kullanıyor. Karşındakinin elinde sadece kalemi var. İktidarın uslübunun sokağa /her yere yansıdığını görüyoruz. Tarifsiz üzüntülüyüm. Ceren'in hemşehrisi ve silaha karşı bir kadın olarak üzüntüm derin.
Yeter artık.

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462