banner491

Okulun yanına baz istasyonu kuruldu!

Trabzon'da Yavuz Selim İlkokulu'nun yanına baz istasyonu kurulması velilerin tepkisine neden oldu.

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde Yenicuma mahallesindeki Yavuz Selim İlkokulu'nun yan tarafına baz istasyonu kurulması velilerin tepkisine neden oldu.

Baz istasyonun çocuklarının sağlığına zarar vereceğinden endişe eden veliler şikayetlerini Haber61 mikrofonlarına anlattı.

Veliler çocuklarını sağlıklı büyütmenin derdinde olduklarını belirtirken hemen okulun yanına baz istasyonu yapılmasının doğru olmadığını dile getirdi.

Velilerden Zehra Taşan ise İkinci sınıfta benimde kızım var, okulun yanına baz istasyonu kurulmasından şikayetçiyiz, bu durumdan bir kişi kar yapacak diye çocuklarımızın sağlığının hiçe sayılmasına karşıyız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 10:50

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 2 ay Önce

Gerçeklerle yasamayi ögrenmeluyiz.O baz istasyonuna karsi çikan velinin çocuklari acaba hiçmi cep telefonlariyla oynamiyorlar.Tabii olmasa daha iyi olurdu ama bizi kim takarki..

hasan basri yılmaz
hasan basri yılmaz - 2 ay Önce

O da bişey mi, Çukurçayır'daki ilkokulun karşına adam birahane kurdu. Belediye, milli eğitim müdürlüğü 1 günde kapatması gereken mekan, kapısının önüne cipsleri koyarak çocukları da mekana davet ediyor. E ondan sonra akşam haberlerini de izlemekten fenalık gelir. Ülkenin çivisi çıktı deriz. Ahh ah.. Liyakat liyakat liyakat.

banner441

banner494