7m

7m

hyundai

tamfinans

Muhammet Balta: Trabzon'a yeni havaalanı şart

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'da bayramlaşma töreninde konuştu.

Trabzon 03.05.2022, 17:49
Muhammet Balta: Trabzon'a yeni havaalanı şart

Haber61 Haber Servisi

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, bir an önce Trabzon’a yeni havaalanı yapılması gerektiğini söyledi.

Trabzon’da, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun da katıldığı bayramlaşma töreninde konuşan Balta, Trabzonspor’un da etkisiyle oluşan yoğunlukta ek seferlerin dahi yeterli olmadığının altını çizdi.

Balta şöyle konuştu;

Trabzon özgül ağırlığı çok üst düzeyde bir il. Trabzonspor da öyle. Bizim bir havalimanımız var. Bunun altyapısı hazırlanıyor. Bakanımızın da katkısı var ek seferler koyuldu. Ek seferler bu şehre yetmedi. Bundan sonra da yetmeyecek. Hedefler büyük. Daha çok insan gelecek. Böyle metropol bir şehre, özgül ağırlığı çok güçlü büyük olan şehre, bu şehre yakışır bir havaalanı sizlerin katkısıyla Cumhurbaşkanımızın katkılarıyla bu şehre kazandırmanın vakti geldi. Bunu söylemek istiyorum bu net.  Bu şehir bundan sonra daha da büyüyecek.
 


Yorumlar (4)
Kadir KALAY 2 hafta önce
Nadi anladın onu. 20 sene oldu iyiki anladın. Yazıklar olsun.
mustafa D 2 hafta önce
sadece havaalani degil ,karadeniz sahilden hizli tren sehir ici tramvay kesinlikle biranönce olmali
Fikret ÇOLAKOĞLU 2 hafta önce
GÜNEY ÇEVRE YOLU daha önemli.YA
Kerem 2 hafta önce
Trabzon a herşeyden önce sahil şeridi boyunca temiz tertemiz bir deniz lazım. Trabzon un şehir merkezinin iklim şartları ne olursa olsun tertemiz bir deniz ve doğaya sahip olması şehrin marka değerini bine katlar. Bırakın beton üzerinden hizmet yapıyoruz yöntemlerini. Bıktık bu anlayıştan. Beşirliden denize atlayan çocuklar, Erdoğdu bayırından bisikletleriyle inip sahilde direkt tertemiz denizle buluşan gençler hayal etmek bile kentin cazibesine cazibe katıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@