banner556

Muhammet Balta: “Panik yapmayacağız, zaafiyete kapılmayacağız, birlikte başaracağız”

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, “panik yapmayacağız, zaafiyete kapılmayacağız, birlikte başaracağız” dedi.

Trabzon 03.04.2020, 12:43
Muhammet Balta: “Panik yapmayacağız, zaafiyete kapılmayacağız, birlikte başaracağız”

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Korona virüsle ülke genelinde olduğu gibi Trabzon’da da etkin mücadele yürütüldüğünü belirterek “Gelinen noktada, bu krizin üstesinden gelebilmek için daha çok fedakârlık yapmamız gereken bir döneme girdik. Alınan tedbirlere harfiyen uyarak inşallah en kısa sürede bu krizi atlatacağız” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Trabzon’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Beraberindeki AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Ahmet Uğur Zihni ile birlikte Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta’yı ziyaret ederek Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Trabzon'da yapılan çalışmaları değerlendirdiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@