alexa metrics

Mehmet Salih Akyüz: Yeni belediye binası Onkoloji Hastanesi olacak!

CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Mimar Mehmet Salih Akyüz, Ortahisar Belediyesi'nin yeni binasını hastane olarak değerlendireceklerini söyledi. 

Trabzon 18.02.2019, 14:57 23.02.2019, 21:17
Mehmet Salih Akyüz: Yeni belediye binası Onkoloji Hastanesi olacak!

CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Mimar Mehmet Salih Akyüz, Pazarkapı'da 49 milyon TL'ye mal olan Ortahisar Belediyesi hizmet binasını kullanmayacaklarını ve bu binayı Onkoloji Hastanesi yapacaklarını söyledi. 


Mevcut binanın yeterli olduğunu ifade eden Başkan Adayı Akyüz, " Teknolojiyi iyi kullanıldıkça mekanlar küçülüyor. Daha büyük mekanlara ihtiyaç yok. Mevcut hizmet binası yeterli. Biz o koltukları, kürsüleri ne yapacağız. Bizim önceliğimiz vatandaşımızın ihtiyaçlarıdır. Bu anlamda yeni yapılan belediye hizmet binasını hastane olarak değerlendirmeyi düşünüyoruz" dedi. Trabzon'un acilen Onkoloji Hastanesi'ne ihtiyacı olduğunu hatırlatan Başkan Adayı Akyüz,  "Onkoloji hastaları ile diğer hastaları ayırmış ve daha kaliteli hizmet vermiş oluruz. Acıbadem Hastanesi yönetim kurulu ile görüşeceğim ve Trabzon'a davet edeceğim. "İşte bina, hastaneyi buraya kurabilirsiniz" diyeceğim. Derman belediyeciliğinin gereğini yapacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (19)
Trabzon 61 3 yıl önce
Neden olmasın ki mantıklı.
Umut 3 yıl önce
Fenerliye peşkeş çekecek binayı herhalde
Abdi abi 3 yıl önce
Acıbadem e kaç kişi gidebilir
Yusuf yıldız 3 yıl önce
ahmet metin genç'in ucube binası.birde utanmadan bir 5 yıl daha istiyor.
Zeyno 3 yıl önce
Sen de başhekim olursun
merandes 3 yıl önce
Serkan bey; sen de kendin çoban oldun zennet !!
Serkan 3 yıl önce
Sende bu kafa olduğu sürece ak çobanlar tarafından daha çok güdülürsün.
İsa Sayar 3 yıl önce
Bu CHP adayının şehir hastanesi yapıldığından haberi yok. Belediyeye gelen vatandaşlar daracık odalarda sıra mı beklesin? Yeni yapılan her şeye karşılar.
gökhan 3 yıl önce
o şehir hastanesi yapılsında sen ona gidersin
Derin 3 yıl önce
Hastalar ölürse ölsün kimin umurunda, önemli olan itibar. Dışgüçler Trabzona geldiğinde yeni binada itibar görmek daha önemli
saral 3 yıl önce
akıl küpü ya :D
yasar 3 yıl önce
tarihi talan ettiler,
bordo mavi 3 yıl önce
tamam da sayın akyüz zaten ortahisar belediyesi trabzon büyükşehir belediyesinin binasın da duruyor yani ortahisar belediyesinin bir binası yok ?? yani siz belediye olarak yapılan ve halen devam eden bir yeri hastane olarak kullanacağız diyorsunuz cok garip bir durum bence mimar birinden beklenmedik acıklama olmuş.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@