Maraş Caddesini özel arabalar kilitliyor

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş'dan açıklama. Odalarına kayıtlı şoför esnafının kurallara riayet ettiğini, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Altuntaş, Maraş Caddesi’ndeki trafik sıkışıklığına özel araçlar

Trabzon 28.11.2015, 11:04
Maraş Caddesini özel arabalar kilitliyor

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş'dan açıklama. Odalarına kayıtlı şoför esnafının kurallara riayet ettiğini, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Altuntaş, Maraş Caddesi’ndeki trafik sıkışıklığına özel araçların neden olduğunu söyledi. Maraş Caddesi’nde birkaç durakları olduğunu kaydeden Altuntaş, “Duraklarımızın kontenjanı belli. Minibüslerimiz çoğu zaman trafik aksamasın diye duraklardan dolmadan kalkıyor. Maraş Caddesi’nde trafiği engelleyen özel araçlardır. Yol kenarlarını park olarak kullanıyorlar” dedi.

Yorumlar (8)
ibrahim halil 5 yıl önce
Başka bir arzun varmı, İsterseniz şehre sizden başkasını sokmayalım olurmu, Hatta il sınırlarına kimseyi sokmayalım kenti size teslim edelim , Allah bu millete akıl zeka ihsan eylesin, eylesinki Yöneticisi seçebilsin.
Uğur s. 5 yıl önce
tamam da, maraş caddesi de sadece dolmuşlarla ait bir caddemidir?
Kntrc 5 yıl önce
Yolcu indirirken kenara yanaşmaya tenezzül bile etmeyen dolmuşçular var. Bir eğitimin olup olmadığını merak ediyorum
adil türk 5 yıl önce
Dolmuşlar da çevre yollardan güzergah kurlmalı. ve Raylı sistem geene kadar idare edilmeli.
toprak sengun 5 yıl önce
senın bır kaç durağın var ancak yuzlerce dolmusun var ve soförlerin sayesınde trafık felç oluyor..yolcuyu gorduklerı yerde durup trafıgı bırbırıne katıyorlar..zaten kırmızı ışık diye bir şey bılmez yola atlarlar..bır yolcu ıcın yolun ortasında durup sabahlarlar..özel araçmış..ıstersen sıze tahsıs edılsın marasş caddesıde rahatca mandal vurun eksoz patlatın ıstersenız
edi ts 5 yıl önce
ozel araç girmesin size kalsin Maraş caddesi sende kisa sürede bir plaka daha eklersin servetine
Savaş Uzun 5 yıl önce
Daha ne bekleniyor bilmiyorum, acilen projesi hazırlanıp tramvay hattının hattının yapılması lazım. Yoksa ilerde çok sıkıntı çekeriz.
Burçak Sağlam 5 yıl önce
girmeyelim maraş caddesine rahatsız olmayın siz.

dolmuşların meydandan tamamen çıkarılması gerek. şehrin göbeğinde başka nerede durak var acaba. düşünsenize istiklal caddesinde yada kızılay da böyle minibüsler bekliyor. aynı o hesapbizdeki..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@