banner441

KTÜ Rektörü Baykal o proje için tarih verdi

KTÜ Rektörü Baykal, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde yapımı süren otopark projesine ilişkin bilgi verdi,

Trabzon 30.04.2019, 15:20 30.04.2019, 18:37
KTÜ Rektörü Baykal o proje için tarih verdi

Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Asım Örem  ile Prof. Dr. Halil İbrahim Okumuş, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, yeni başkan Ersen Veda Küçük ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Ziyarette Trabzon basınının etkin ve önemli güce sahip olduğuna işaret eden rektör Baykal, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde yapımı süren otopark projesine ilişkin bilgi verdi, çalışmaların tamamlanarak yaklaşık 1500 araç kapasiteye sahip otoparkın, 2020'de hizmete gireceğini belirtti. Baykal, “Geçen sene temellerini attığımız kapalı otopark projesinin kısa zamanda tamamlanması bekleniyor. Bu proje sayesinde üniversitenin otopark ihtiyacının büyük oranda karşılanması amaçlanmaktadır’’ dedi.

Başkan Küçük, Rektör Baykal ve beraberindekilerin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin bölgenin en önemli üniversitelerinden biri olduğunu vurgulayan Küçük, “Trabzon Gazeteciler Cemiyeti olarak KTÜ ile şehrimizin gelişmesine katkı sunma noktasında olabilecek her türlü projede yer almak bizleri memnun edecektir” şeklinde konuştu.

KTÜ Rektörü Baykal'dan TGC'ye ziyaret


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Ömer Çelik 10 ay önce
Sayın Baykal daha önce tgc olan sayın Turgut'uda ziyaret etmişmiydi?
murat 10 ay önce
farabi hastanesi giden tek yolun kafeteryalar ile yarısının işgal altında olmasına yönelik bir çalışmaları var mı? gerek belediye gerekse emniyet ile koordinasyon kurulmuş mu?
YILDIZ TİLBE 10 ay önce
2020 GÜZEL BİR TARİH...SAYIN BAYKALIN BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN BİRİ ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@