banner560

KTÜ Başhekimi Prof. Dr. Yüksel Aliyazıcıoğlu Rektör aday oldu

KTÜ Başhekimi Prof. Dr. Yüksel Aliyazıcıoğlu rektör adaylığını açıkladı.

Trabzon 08.07.2020, 16:25
KTÜ Başhekimi Prof. Dr. Yüksel Aliyazıcıoğlu Rektör aday oldu

Haber61 – Haber Servisi – Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlük seçimleri yaklaşırken bir isim daha adaylığını açıkladı.

Adaylık süresinin bitimine iki gün kala Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yüksel Aliyazıcıoğlu, KTÜ rektörlüğüne aday olduğunu açıkladı.

7 yıl başhekim yardımcısı 1 yıldır da Başhekim olarak görev yapan Prof. Dr. Aliyazıcıoğlu, Farabi Hastanesinin ekonomik sorunlarla boğuştuğu sıkıntılı dönemde görev aldı.

Kucaklayıcı, pozitif enerjili, iletişimi güçlü, kararlı ve zoru seven yapısı ile tanınan ve pandemi sürecini başarı ile yürüten Aliyazıcıoğlu açıklamada “Üniversitemiz için hayırlısı ne ise o olsun” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
farabi 1 yıl önce
yo bence yüksel hoca bir enkaz devraldı. ne yapabilir.iyi niyetiyle hastaneyi ayakta tutmaya çalışıyor. siz asıl faturayı 4 yıldır hastaneden sorumlu rektör yardımcısı öreme kesin. kadrolar onun tekelinde. yetkiler onda. 4 yıldır ne yaptı. o da adayım diyor.
Mimarda olur mühendiste 1 yıl önce
Teknik üniversitenin rektörü mimar ya da mühendis olmalı bir doktor daha gelirse 4 yılda bitmeyen çocuk hastanesi bir 4 yıl daha bitmeyebilir..
Akademisyen 1 yıl önce
Bu ne yüzsüzlük hastane batmış adam aday olmuş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@