Kılıçdaroğlu'na saldırıya Trabzon'dan tepki ve kınama

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya ilişkin açıklama yaptı

Kılıçdaroğlu'na saldırıya Trabzon'dan tepki ve kınama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğraması olayıyla ilgili Trabzon'dan da açıklamalar geldi.

GENÇ: KABUL EDİLEMEZ

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç saldırının kabul edilemez olduğunu dile getirerek  “Şehit Cenazeleri asla siyasete alet edilmemesi gereken yerdir, Şehidimizin manevi huzurunda herkesin saygı, birlik bütünlük içerisinde olması gerekir.Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı doğru bulmuyorum, kınıyorum. Siyasal bir lidere şiddet ve saldırı kabul edilemez.  “ ifadelerini kullandı..

KUVVETLİ: BU SÖYLEMLERİN TEHLİKELİ OLDUĞUNU SÖYLEDİK,DİNLETEMEDİK

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli de Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya tepki gösterdi. Kuvvetli  "Bugün Ankara Çubukta Şehit cenezesine katılan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı,seçim boyunca Millet ittifakını PKK ile eşitleyen söylemler sebep olmuştur. Bu söylemler tehlikeli olduğunu,toplumu ayrıştırdığını,seçim kazanma uğruna toplumun sinir uçları ile oynanmaması gerektiğini hep söyledik durduk ancak maalesef dinletemedik.Bugün sayın Kılıçdaroğluna yapılan saldırı esasında Türk demokrasisine yapılan alçakça bir saldırıdır. Bu eyleme sebep olanlarıda  eylemi gerçekleştiren tetikçileri de kınıyor,sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum." dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 11 ay Önce

Sayın Kılıçdaroğluna saldıranlar şerefsiz vatan hainleridir...

halil
halil @DuRsUnTeMeL - 11 ay Önce

pkklı teröristleri otobüs üstünde ülkeye sokanlara, öcalan denilen teröristi asamayıp hala besleyenlere atılmalıydı o yumruk.

abdi abi
abdi abi @DuRsUnTeMeL - 11 ay Önce

ypg terörist değil o zaman sana görede..

Ayhan ustaoğlu,yeşiltepe
Ayhan ustaoğlu,yeşiltepe - 11 ay Önce

Yapılan saldırıyı kınıyorum,bir akpartili olarak gidişatı iyi görmüyorum,artık akpartiye paydos

C
C @Ayhan ustaoğlu,yeşiltepe - 11 ay Önce

Sen akpartili değilsin kardeşim

Ali Aydın
Ali Aydın - 11 ay Önce

Ülke iyi yönetilmiyor. Sayın kılıçtaroğluna atılan yumruk seksen iki milyona atılmıştır. Yazıları beğenmeyenler bu yumruk Erdoğana atılsa ne yaparlar.

Trab
Trab - 11 ay Önce

Saltıran ve Saltıran şerefsiz ler

Fikret yaşar ekşioğlu
Fikret yaşar ekşioğlu - 11 ay Önce

Pkk pyd terör örgütü deil de pkk baskın sonucu 4 askeri şehit etsin sende cenazeye git...bir lidere yumruk atılmasını tasvip etmem ama cenazeye ne işi vardı...bence bu ortamı yaratmaktı....

Acı gerçekler
Acı gerçekler - 11 ay Önce

Biraz da kk ya akıl verin sayın kuvvetli.hdpkk ile neyin karşılığı gizli işbirliği yapıyor. Eğer diyorsa oku silah bırakacak amenna. Ama sırf Erdoğanı indirmek için bunu yapıyorsa biz bu filmi 1909 da da gördük. Sonuç 10 senede imparatorluk yıkıldı. Kk aynısını mı istiyor acaba, aklınca Dersim in intikamını mı alacak.

Davut kazancı
Davut kazancı - 11 ay Önce

Zihniyeti bozuk bir düzene boyun eğdik gidiyoruz,iyice dibi gördük

Ozcan
Ozcan - 11 ay Önce

Hazimsizlik tavan yaptı.
Fasizim tamda budur.


SIRADAKİ HABER

banner513