Kemal Kılıçdaroğlu Trabzon’a geliyor

CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Rize’ye gitmek üzere Trabzon’a gelecek.

Trabzon 22.09.2021, 14:50
Kemal Kılıçdaroğlu Trabzon’a geliyor

Haber61 - Haber Servisi / Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize’ye gitmek üzere Trabzon’a geliyor.

Saat 08:30’da Trabzon havaalanı2na inecek olan Kılıçdaroğlu bıuradan Rize’ye hareket edecek ve saat 10:00’da Çay üreticileri ile kahvaltıda buluşacak.

Daha sonra Rize merkezinde esnaf ziyareti, STK, Muhtarlar ve meslek odaları ile buluşma ve Rize’nin kanaat önderleri ile buluşma gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu, temaslarını tamamlayacak.


Yorumlar (12)
Fatih sağlam 4 hafta önce
Gerçek lider budur,yalansız hurdasız
61@61 3 hafta önce
DAVUT: Gel bakalım muharrem ! Nerde demokrat kemal bey ya
ICH 3 hafta önce
Muhalefetin de sorunu bu; bi arpa boyu yol alamayan liderlerinin peşinden koşarlar. Siz ak partilileri menfaatçi, yardakçı, vs vs diye eleştiriyorsunuz ya, sizin de onlardan farkınız yok, siz de kendi partinizden nemalanıyorsunuz anlaşılan, yoksa bu adama bunca sene katlanılır mı?
Garip38 3 hafta önce
Cumhurbaşkanlığına korkudan adaylığını koyamayan lider mi ???
Davut 3 hafta önce
Kendisi hırsız değildir, diktatör değildir, çocukların kafasına vurmaz, müteahhitleri zengin etmeye çalışmaz. Allah razı olsun ki böyle ahlaklı bir lider var.
61@61 4 hafta önce
FATİGLAM MI
Adamım güneş çarptı diyecem uzun zamandır güneş yok sen en iyisi bir doktora görün sıhhatin iyi değil
Trabzon 61 4 hafta önce
Adam Gibi adam Hoşgeldin
Metib 4 hafta önce
Bu Rizeliler anlamaz boşuna gitmeyin oraya hatta Trabzon a bile
Arsinli 3 hafta önce
Sevmesenizde bu insan hırsız değil yetim hakkı ve gazi şehit parası yemez çetelerle işi olmaz çalmaz ama şakçılar troller size daha farklı insanlar lazım.. Aynen devam edin
RUSTEM AĞA 3 hafta önce
Trabzon ülkemizin en güzel şehirletinden biridir.Sayın Kemal kılıçdaroğlunun şehrimi zi ziyaret etmesi hem doğal hemde bir mu halefet lideri olarak önemlidir.Bu ülkemizin iktidarı ile muhalefetiyle ançak güçlü olabi lir.Bu demokrasimiz olmazsa olmazıdır. Iktidarı muhalefetiyle aslında aynı amsaç için çalışır.Ülkenin esenliği evet aslında gaye budur.İşte vatandaşın gözlemlesi gereken konu bu olmalı.Siyasetin amaçı halka hizmeti kapsar.Ne yazikki hem siyasi kurum larımız hem hallkımız bunu başarabilmiş değil. Gören duyan bu güzel ülkede siyaset sanki düşmanlık üzerine kurulmuş sanır. Böyle bir düşünce doğru değil.Buna kimse nin hakkı yok. Zararı millet olarak biz çekiyo ruz. Ne yazikki halka bunu anlıyamıyoruz. Aslında muhalefetiyle iktidarı kardeş gibi olmalı memleket millet için birbirleriyle güzel amaçlarla yarışmalı. Bunu kim wngel olmazsa çalışıyorsa halka olarak secimde cezayı kesmeliyiz. bu memleket mevcut siyasilerin babasının malı değil. Bu köprü den kimse geldi kimse geçti. biz millet olarak en iyi hizmet vereçek olana itimat edip vekalet vereceğiz. futbol talımı tutar gibi particilik yapmaya hakkımız yok sadece kendimizi değil geleçek günleride düşünce liyiz. Muhalefeti de dinlememiz larımız iktidarı dinlememiz lazım. Ondan sonrası vicdamıza kalıyor. YÜCE ALLAH BİZİM KARŞIMIZA DOĞRU İNSANLARI ÇIKARSIN.
tika 4 hafta önce
Davulla zurnayla karşılayın.Bööööyyük adam.
dd 4 hafta önce
tırı vırı işler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@