banner556

Karantinadaki vatandaş Trabzon’da polisi alarma geçirdi

Trabzon’da karantinadaki vatandaş dışarı çıkınca polisi alarma geçirdi.

Trabzon 03.04.2020, 11:54 03.04.2020, 12:29
Karantinadaki vatandaş Trabzon’da polisi alarma geçirdi

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da 14 gün karantina kuralına göre evinde olması gereken bir vatandaş dışarı çıkınca polis ekipleri harekete geçti.

Edinilen bilgiye göre Trabzon’da yapılan test sonucunda negatif çıkmasına rağmen evinde 14 gün boyunca karantina altında olması gereken bir vatandaş, karantina süresinin 4. gününde sokağa çıktı. 

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi önüne gelen vatandaş burada polis ekipleri tarafından durduruldu. Yapılan inceleme sonrasında vatandaş 112 Acil Sağlık Ekipleri ile tekrar evine götürüldü.

Şahıs hakkında cezai işlem uygulanacağı öğrenildi.
 

Yorumlar (12)
Kenan 10 ay önce
Bu ne vurdumduymazlık ya zincire vurun çıkmasın yeter
Kanun 10 ay önce
Böyle adamları ibret olsun diye vurup geberteceksın bak bakalım daha böyle yapan oluyor mu
61trabzon61 10 ay önce
Hindistanli polislerin yaptığı gibi ibreti alem için trabzon meydanda vereceksin sopayı. Bu ne vurdunduymaz lik cahillik arkadaş. Sana 14 gün çıkma deniyo. Bunu anlamicak kadar cahilmisiniz arkadaş.
Serkan 10 ay önce
İçerisinde ahlak, vicdan ve sorumluluk olmayan müslümanlık böyle oluyor. Tanrı böyle zevatların cehaletinden bizi korusun.
Tarkan 10 ay önce
İslamiyet sadece ibadet değil ....Lütfen hal ve davranışlara da dikkat ....
Erkinpasa 10 ay önce
Korkudan bırbirimize nefret ve kin kusmayalim. Yanlış yapmış ama kimbilir ne derdi var nereye çıktı niye çıktı. Evde suyu mu yok ekmeği mi parası mi yok. Ben 20* gündür çıkmıyorum evden internetten hallediyoruz herseyi ama bakalim bu kişi kaç yaşında internet kullabiliyo mu, eşi dostu çocuğu var mı yemek getireni gotureni. Yoksa keyfi mi çıktı dışarı bilmiyoruz ki. Ama yanlış yapmış
Covid 19 10 ay önce
Devlet polisini jandarmasını bu insanlar ne isterse evine götürmek üzere görevlendirdi.daha nereye gidiyor.biz markete çıkıp ihtiyacımızı almaya korkarken askerimiz onlar adına bu işi de hallediyor.bir telefon yeter.
61trabzon61 10 ay önce
BankIR bankir tv lerde soyleniyor ihtiyaci olan yaslilarimiz 112 155 156 yı arasın hertürlü ihtiyaclari karşılanacak diye.neymiş efendim kimsesi varmiymismis yok interneti varmıymis yok efendim bilmem ne. Arkadaş tv izleme oranının en yüksek olduğu az gelişmiş güzel ülkemizde bundan haberdar olmaması imkansız. Ayrıca karantinaya alınmış. Demekki 112 155 156 sosyal destek imkanı ona söylenmiş. Haberi olmaması imkansız. Ama cahillik vurdunduymaz lik varya. İlla çıkacak. Ben ve ailem dışarı cikmiyoruz internetten mümkün olduğunca hallediyoruz. Sadece market alışverişi sık olmamak kaydiyla yapıp hemen eve gidiyoruz.Evimim balkonundan baktığımda sanki ülkede salgın yok hersey yolunda milletin umrunda değil sosyal mesafe denen hiçbişey yok alayı dışarda genci yaslisi. İşi yok gücü yok bir amacı yok neymiş efendim canı sıkılmış. Can sıkıntısı solunum sıkıntısından iyidir. Evinde kal arkadaş. Bu nefret kusmak değil vurdunduymazLiga tepki diyelim. Evinde kal bahane üretme yalandan yere
Sesiz 10 ay önce
Bu ne Allah aşkına nekadar duyarsız insansınız size insan denilmez de ilse sade müsvette denir illa birileri başınıza kakacakki anlayasınız ortalık kaynıyo siz hala sokaklarda
fahri aydın 10 ay önce
3200 iyi para geçmiş olsun
Emrullah 10 ay önce
Vefa hattı tlf la arayacak kimsesi olmayan vatandaş Devlet tüm bu kişilerin ihtiyacını karşılıyor.Bunun için Sadece Trabzonda 1000 lerce insan çalışıyor.Hemde kendi canlarını riske atarak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@