7m


7m

hyundai

İstanbul’da pistten çıkan uçağa Yomra Belediyesinden esprili gönderme

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık: “Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pisten çıkan uçağa, otoparkımızda yer olmaması sebebi ile Yomra Belediyesi olarak talip olmadığımızı peşinen belirtmek isterim”

Trabzon 07.01.2020, 19:06
İstanbul’da pistten çıkan uçağa Yomra Belediyesinden esprili gönderme

 Trabzon’da 13 Ocak 2018 tarihinde pistten çıkarak taşındığı Yomra’da terk edilen Pegasus Havayollarına ait uçağın ardından bugün de İstanbul’da pistten çıkan uçağa Trabzon’dan esprili gönderme yapıldı. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, “Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pisten çıkan uçağa, otoparkımızda yer olmaması sebebi ile Yomra Belediyesi olarak talip olmadığımızı peşinen belirtmek isterim” dedi.

Pegasus Havayolarının Ankara-Trabzon seferini yaparken 13 Ocak 2018 akşamı Trabzon Havalimanı’na iniş yaptığı sırada pistten çıkan uçak, kazanın ardından da tırlarla taşındığı Trabzon’un Yomra ilçesinde terk edildi. Bugün ise Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pisten çıkan Pegasus Havayolları'na ait yolcu uçağına Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık esprili gönderme yaptı. Sosyal medya hesabından Yomra’da terk edilen uçağın fotoğrafı paylaşan Bıyık, “Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pisten çıkan uçağa, otoparkımızda yer olmaması sebebi ile Yomra Belediyesi olarak talip olmadığımızı peşinen belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

Bıyık, Trabzon’un Yomra ilçesinde terk edilen uçak ile ilgili, uçağın başlarına bela olduğunu belirterek birçok proje üzerinde çalıştıklarını ancak akıbeti konusunda kesin karar vermediklerini söylemişti.


Yorumlar (8)
Yusuf61 2 yıl önce
Uçak bela olmuş deyip duruyor sayın başkan, önceki başkan tarafından bir şekilde o uçak bir şekilde oraya getirilmiş. Bir proje ile halka kazandırmak çok mu zor. Herkes belediye başkanı olamıyor zaten
Sk 2 yıl önce
Lak lak yapacağınıza çöplükteki uçağı deniz turizmi için batıra bilirsiniz kütüphane olur vs çok örneği var halka kazandırın zira dünyada sadece trabzon yomra da görürsünüz bu manzarayı....
Serkan 2 yıl önce
sağıroğlu ile ofg bu pert olmuş teneke parçasını bu şehrin başına bela etti. Maliyetinden ve atıl durumda olmasından dolayı kimse talip olmuyor. Mevcut başkanı eleştireceğinize bu tenekeyi bu şehrin başına bela edenlere hesap sorun!
garip 2 yıl önce
Sırf önceki başkanın çabasını boşa çıkarmak amacıyla boş boş konuşuyor.. Hatta konuşmuyor,gürültü yapıyor. Komik olduğunu sanıyor. Zavallı
zekeriya 2 yıl önce
Becerip bu uçağı halkın hizmetine açamıyor ancak ınternet üzerinde klavye hizmetçiliği yaparak eski başkanı değersiz bişey otoparka getirmiş gibi eleştiriyor. Belediye başkanı dediğin bu uçağı birilerine bedava verme kolayına değil nasıl halkın hizmetine açarım onunla uğraşmalı..
boş adamsın... tek icraatın nasıl yapılamayacağın anlatmak .... 2 yıl önce
icra adamı değilsin...
Kerim Abdul Cabbar 2 yıl önce
Başkanlık yapmak müdürlük yapmaya benzemez. Sen git ile aldığın elemanlara müdürlük yap. O uçak Yomra için reklamdır, kazançtır. Ama çoluk çocuk işi değildir. Ağlamayı bırak o koltuğun hakkını ver
RUSTEM AĞA 2 yıl önce
SAYIN YOMRA BELEDİYE BAŞKANI BİR CARE BULAMIYORSA SAYIN MELİH GÖKÇEK BU KONULARDA UZMAN ONDAN FİKİR ALABİLİR ŞU ANDA İŞİ YOK ZATEN YARDIMÇI OLUR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@