7m


7m

hyundai

İŞKUR'dan açıklama "işçi alımı yapılacak"

Trabzon Çalışma ve İş Kurumu, Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürlüğü’ne bağlı Araklı Çay Fabrikası’na engelli ve eski hükümlü işçi alınacağını açıkladı. 

Trabzon 16.08.2017, 14:12
İŞKUR'dan açıklama "işçi alımı yapılacak"

Trabzon Çalışma ve İş Kurumu tarafından yapılan yazılı açıklamada, Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürlüğü’ne bağlı Araklı Çay Fabrikas’ında geçici süreli istihdam edilmek üzere 11 engelli ve 8 eski hükümlü olmak toplamda 19 işçi alınacağı belirtildi.

Yapılan yazılı açıklamada, ilana başvuracak adayların 15 Ağustos ile 24 Ağustos tarihleri arasında talebin yayınlandığı Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne bağlı Sürmene Hizmet Merkezi’nden veya bulunduğu yere en yakın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri’nden şahsen, ayrıca www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceği belirtildi.

İlgili talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’nde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacağı, işgücü talebi ilan edildikten sonra başvuru süresi içerisinde diğer illerden ikametini Trabzon ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusunun kabul edilmeyeceği vurgulandı. Ayrıca bu talep sonucunda işe alınacak işçilerin doğrudan noter kurasıyla belirleneceği öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personelin ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceği 6 Eylül 2017 tarihinde saat 13:30’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonu’nda noter huzurunda kura çekilişi yapılacağı ifade edildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@