banner556

İş insanı Burak Tonyalı Emniyet Müdürü Alper'i ziyaret etti

Turizmci iş insanı Burak Tonyalı’yı ağırlayan Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper; "Herkes makam sahibi olabilir; önemli olan Recep Yazıcıoğlu, Ali Gaffar Okan, Eşref Bitlis, Adnan Kahveci gibi iz bırakabilmek" dedi.

Trabzon 09.09.2020, 13:05
İş insanı Burak Tonyalı Emniyet Müdürü Alper'i ziyaret etti

Haber61/Haber Servisi - Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Trabzon’u çok sevdiğini belirterek,”Geldiğim ilk günden bugüne bu şehirle aşk yaşıyorum. Çok seviyorum. Harika bir şehir. İnsanlarıyla muhteşem” dedi.

Turizmci İş insanı Müzeyyen Restoran’ın sahibi Burak Tonyalı’yı Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü makamında ağırlayan Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Trabzon’u çok sevdiğini belirtti.

“Geldiğim ilk günden bugüne bu şehirle aşk yaşıyorum. Çok seviyorum. Harika bir şehir. İnsanlarıyla muhteşem” diyen Müdür Alper, "Herkes müdür olur, makam sahibi olabilir ama önemli olan Recep Yazıcıoğlu, Ali Gaffar Okkan, Eşref Bitlis, Adnan Kahveci gibi iz bırakabilmek. Biz bunun derdindeyiz” Sayın Valimizin önderliğinde ilimize güvenlik ve asayiş hizmeti üretmek için çaba içindeyiz" diyerek Türkiye’de efsane olan Rahmetli Vali Recep Yazıcıoğlu’nu da andı.

İş insanı Burak Tonyalı da, "Sayın Müdürümüzü heyecanla keyifle takip ediyoruz. Halka yakın, vatandaşı dinleyen yüzüyle bildik soğuk bürokrat yapısından çıkıyor ve gönüllerde taht kuruyor. Trabzon’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Pandemiden sonra Trabzon’un  tek bakanlıkça sağlık sertifikasını alan Müzeyyen Restoran olarak kendisine işletmemiz hakkında bilgiler verdik” dedi.

Ziyaret sonrası Tonyalı ve Müdür Alper, anı fotoğrafı çektirdi.

İş insanı Burak Tonyalı Emniyet Müdürü Alper'i ziyaret etti

Yorumlar (4)
Tursun 5 ay önce
Saydığınız isinler garip değilmiki faili meçhul oldu kahraman diyorsunuz ama hala bu şahısların failleri yakalanmıyor ne komplolar ne ölümler ne şehadetler bir yerde tıkanıyor insan vatanını srvmeye korkuyor
Gamze gülpınar 5 ay önce
Öncelikle Trabzon il Emniyet Müdürümüz sayın Metin Alper'e Trabzon ve Trabzon insanı hakkındaki güzel düşünceleri için teşekkür ederiz bu vatan uğruna şahadete yürüyen kahramanlarımızıda buradan tekrar yadediyoruz.
Son zamanlarda isminden sıkça bahsedilen ve trabzon'un turizmine büyük katkıda bulunan son dönemde yaşadığımız pandemi sürecini çok iyi analiz edip gerekli tedbirleri alıp gerek trabzondan gerek şehir dışından gelen misafirlerine oldukça güvenli sağlıklı hizmet vermek adına bunu kendisine görev edinen Trabzon'un adını bu süreçte ön pilana çıkaran iş insanı sayın Burak Tonyalı'ya teşekkür ederiz.
Aileniz sevdikleriniz misafirleriniz ile gönül rahatlığı ile gide bileceğiniz çeşitli lezzetleri tada bileceğiniz kaliteli ve güler yüzlü kadrosundan ötürüde Müzeyyen Restaurant Ailesine teşekkür ederiz.
Hasan Usta 5 ay önce
anlayışa bakar mısın neden vefat ettiler onu düşünmek lazım sözler ağzımıza düğümleniyor Allah Yar Ve Yardımcımız olsun
AHMET TS 5 ay önce
HEPSİ İYİDE BEN BİR VATANDAŞ OLARAK GİTSEM ZİYARET ETSEM, TAKTİR VE TEŞEKKÜRLERİMİ DİLE GETİRMEK İSTESEM KAPIDA POLİS BENİ HERALDE KEPAZE EDER YOLA KOYAR, ELİMDE PLAKETİM YOK DİYE ADAMDAN SAYMAZSINIZ,
EEE ŞİMDİ O İŞ İNSANI OLAN ŞAHIŞ, NEYİN PEŞİNDE TEŞEKKÜR ETSE NE ETMESE NE, NEYE İSTİNADEN KİMİN ADINA GİTMİŞ ORALARA DA BİZDE BURADA REKLAM İZLİYORUZ,
BOŞ BELEŞ İŞLER BUNLARI GEÇİN HEMDE IŞIK HIZIYLA GEÇİN..
TAKDİR TEŞEKKÜR MİNNET DUYAN O KADAR SAMİMİ VATANDAŞ VAR Kİ BİRAZDA O TARAFA KULAK VERİN,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@