banner491

İbrahim Sağıroğlu: Hakkımı helal etmiyorum!

Yomra’da belediye başkanlığı yarışını kaybeden Sağıroğlu veda mesajı yayınladı.

İbrahim Sağıroğlu: Hakkımı helal etmiyorum!
banner492
banner432

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’da yerel seçim heyecanı sona erdi. Belediye başkanları mazbatalarını alacakları günü beklerken görevini devredecek belediye başkanları ise veda mesajları yayınlıyorlar. Yomra belediye başkanı İbrahim Sağıroğlu da sosyal medya hesabı üzerinden veda mesajı yayınladı.

Sağıroğlu, verilmeyecek hiçbir hesaplarının olmadığını belirterek, iftirtalar ile karalamaya çalışanlara hakkını helal etmediğini belirtti.

Sağıroğlu mesajında “Sevgili vatandaşlarım çok kıymetli Yomralılar; Seçimler demokrasimizin vazgeçilmezidir. Bizim için geçmişte olduğu gibi bugünde Yomralı vatandaşlarımızın kararı her şeyden önemlidir. Suçlu aramıyoruz, ekip arkadaşlarımızın ve bizlerin yapmış olduğu yanlışlar yüzünden halkımız böyle bir karar vermiştir. Sandıktan çıkan sonuç bizim için bakidir. Her zaman dedik bizim tek derdimiz ‘Yomradır’. Bu ilke doğrultusunda da 15 yıl gibi uzun bir süre sizlerin dertleriyle dertleşerek hizmet vermeye çalıştık. Bu süre zarfında bizlere destek veren kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ederek hakkımı helal ediyor, sizlerden de helallik istiyorum. Şunun özellikle bilinmesini isterim ki, bizim verilmeyecek olan hiç bir hesabımız olmadı. Yine olmayacak. İftiralarla bizleri karalamaya çalışanlara hakkımı helal etmiyorum.

Bundan sonraki süreçte yine vatandaşımın arasında olup 7/24 hizmetinde olmaya devam edeceğim. Kalın sağlıcakla...” ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞANRAN
ŞANRAN - 8 ay Önce

HAYDEEEEE. Hak kelimesi o ağıza ağır gelir efendi.. alma amzlumun ahını çıkar acı acı..

HA_61
HA_61 - 8 ay Önce

Buda moda oldu! Seçimi kaybeden hakkını (ne hakları varsa?) helal etmiyor. Hadi gidin işinize...

Hakan
Hakan - 8 ay Önce

15 yıl önceki servetinle bugünkü servetini bir açıkla bakalım (kendinin ve yakım akrabalarının)

Celal
Celal - 8 ay Önce

Ya asıl biz hakkımızı helal etmiyoruz pişkin herif. Ne yaptın da hakkın var. Aldığın maaşın her kuruşu haramdir senin. Gerçi il başkanı bile kaybı kavşak çalışmasına baglarsa bu da böyle konuşur. Hala akillanmiyosunuz

Ali Yılmaz
Ali Yılmaz - 8 ay Önce

Halk da sana hakkını helal etmiyor. Ahirette heaaplaşırız

Hakan
Hakan - 8 ay Önce

Babanın dükanımı sandın sen orayı kul hakkı yediysen vereceğin hesaba hazırlan.

Ali
Ali - 8 ay Önce

Sen onu margo paşa ya anlat yomralılara sor bakayım sana hakkını helal eden varmı ben ak parti seçmeni olarak sana hakkım haram olsun çünkü kendi cebini doldurmaktan başka birşey yapmadın

bende helal etmiyorum
bende helal etmiyorum - 8 ay Önce

o çamur deryasından dört yıldır hergün geçtiğim için ...


banner441

banner472