Hüseyin Örs: Uzungöl uzun havuz oldu!

Hüseyin Örs TBMM'de konuştu: Uzungöl uzun havuz oldu ifadelerini kullandı.

banner432

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs Trabzon’un sorunlarını TBMM kürsüsünde dile getirmeye devam ediyor. 

Dr. Hüseyin Örs, Çevre Kanunu hakkında yaptığı konuşmada Trabzon’un en büyük sorunu plansız yapılaşma ve betonlaşma diyerek dikkatleri çarpık kentleşmeye çekti.

 Örs, TBMM’de Uzungöl’ü gündeme  getirerek “Trabzon son 15 yılda tarihini utandıracak, yaşayanları usandıracak derecede imar ihlallerinin yaşandığı bir kent olmuştur. Şöyle bir bakıyorum Uzungöl’e bugün Uzungöl kartpostallardaki Uzungöl değil, kırmızı benekli alabalıkların yaşadığı Uzungöl hiç değil. Son 15 yılda gölün doğal yapısı ve çevresindeki ekolojik yapı bozulmuş ve son olarak da kenarına beton duvar örülerek UZUNGÖL olmaktan çıkarılıp “UZUNHAVUZ” haline dönüştürülmüştür.” dedi. Örs konuşması sırasında Uzungöl’e ait eski ve yeni fotoğrafları TBMM kürsüsünde milletvekillerine göstererek, burayı görünce içim acıyor, yüreğim yanıyor” dedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs konuşmasının son bölümünde “Trabzon’da ihmal edilen unutturulan ve geçiştirilen projeleri tekrar gündeme taşımak, takipçisi olmak, vatandaşlarımızın mağduriyetlerini TBMM’de dile getirmek ve çözüm için ortak akılla hareket edilmesinin yolunu açmak en önde gelen vazifemdir” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 11 ay Önce

Bu adama helal olsun trabzonunu ne sorunu varsa meclise taşıyor bizim sectiklerimi de cami kılıfı arasınlar oyum sana bundan sonra.

Gökhan Can
Gökhan Can @Ali - 11 ay Önce

Al benden de o kadar. Helal olsun sana Hüseyin Hocam her fırsatta şehrin sıkıntılarını dile getiriyorsun. AKP ve CHPlilerin gözüne girsin.

Ersin gemici
Ersin gemici - 11 ay Önce

Şehri Trabzonun kurtuluşu Akpartiden kurtulmasıdır

mehmet
mehmet - 11 ay Önce

Helal sana vekil bey güzel konuştunuz

İBRAHİM ÇEBİ
İBRAHİM ÇEBİ - 11 ay Önce

TRABZONUN SESİ OLDUNUZ.ÇOK TEŞEKKÜRLER DOSTUM.

Dikkat
Dikkat - 11 ay Önce

Trabzonlular münafıklara dikkat edin. oltaya düşmeyin. Bir halt edeceği yok yalandan atıp kesiyor.

durmuş soner hacıoğlu
durmuş soner hacıoğlu @Dikkat - 11 ay Önce

Şu yorumu yazarken hiç mi elin titremedi mi ey müslüman? Bilmez misin ki kelime-i şehadet getiren birine kafir/münafık demenin dindeki hükmünü. Bilmez misin Resul-ü ekremin "kalbini mi yardın" dediğini? Nerde kaldı hüsn-ü zan, nerde kaldı hoşgörü? Bu nobranlık, bu nefret, bu kin neden? İtiraz etiğiniz, katılmadığınız şeyi söylemek yerine hakarete ve karalamaya çalışmanız neden?

SİZİ DEN BİR CACIK OLMAZ
SİZİ DEN BİR CACIK OLMAZ - 11 ay Önce

KONUŞMAK BEDAVA AĞZI OLAN KONUŞUYOR İŞ YOK KONUŞMAK KOLAY ÖNCE KENDİNİ İSPATLA

Ali Osman USTAOĞLU
Ali Osman USTAOĞLU @SİZİ DEN BİR CACIK OLMAZ - 11 ay Önce

Yahu adam öğretim üyesi, binlerce öğrenci yetiştirdi, akademik çalışmaları bilim dünyasına sundu, miletvekili seçildi, seversiniz sevmezsiniz milletin teveccühü ile TBMM ye girdi. Hala kendini kanıtla diyene söylüyorum sen ne yaptın bu memleket için, ne katkın oldu? Milletteki karşılığın nedir? Aday olsan milletvekili seçilebilir misin? Yoruma adını bile yazamıyorsun gelmiş burda atıp tutuyosun.

aa
aa - 11 ay Önce

kişi iş başında belli olur muhalafetin elinde bir şey yok her şeyin sorumluları iş başında olan hükümetlerdir.iyisiyle ve kötüsüyle..

King
King - 11 ay Önce

Sayın vekilim Apolas lermi yi tehdit ve küfürlerle sindirmeye çalışanlar sizede bulaşmasınlar sonra... Uzungöl e gitmem gitsem de hiçbir işletmeyle işim olmaz..


banner472