Haydar Revi'den 17. yıl mesajı

AK Parti Trabzon il Başkanı Haydar Revi, AK Parti'nin iktidara gelişinin 17. yılı nedeniyle mesaj yayınladı

Trabzon 03.11.2019, 14:52
Haydar Revi'den 17. yıl mesajı

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi AK Parti'nin iktidara gelişinin 17. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Kurulduğu günden itibaren AK Parti'nin Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin büyük hizmetler yaptığının altını çizen Revi "Millete hizmet mücadelemiz aynı irade ve kararlılıkla devam edecektir. Milletimizin teveccühü ile iktidara gelişimizin 17. yılı kutlu olsun."dedi. 

AK Parti'nin kurulmasıyla Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yeni bir sayfa açıldığını belirten Revi "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan AK Parti ile umutları tükenen bir milletin yeniden umudu oldu. Milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan güveni kuruluştan kısa bir süre sonra sandığa yansımış ve partimiz 3 Kasım 2002'de tek başına iktidar gelmiştir. AK Parti milletimizin gözündeki son umut ışığı olması hasebiyle de bu güne kadar her seçimde oylarını arttırarak tek başına iktidarını muhafaza etmiştir."ifadelerini kullandı. 

AK Parti'nin millete hizmet etmeyi görev edinen bir parti olduğunu söyleyen Revi " Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye adeta çağ atlamıştır. Bu süreçte dünyanın en büyük projeleri ile ülkemizde yapılamaz denilenleri gerçekleştirerek üzerimize zorla giydirilen karamsarlık gömleğini çıkarıp attık. Ülkemizde olduğu gibi Trabzonumuz'da da sayısız projeler gerçekleştirerek yaklaşık şehrimizin çehresini değiştirdik. Güçlü Türkiye'nin güçlü partisi olan AK Parti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde mazlum dünyanın umudu olmaya devam edecektir. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin." cümlelerine yer verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Ali KAYA 2 yıl önce
Başarılarından dolayı senin heykelini millet bahçesine dikmeli!
Yavuz ÖZTÜRK 2 yıl önce
Neden Trabzon sporuma hiç bir siyasi irade sahip çıkmıyor hiç içiniz acımıyor mu üzülmüyormusunuz lütfen bir el adın bu sene o sene olsun bizim de gülmeye sevinmeye hakkımız var..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@