Hayatını kaybeden Trabzonlu kaymakamın cenaze programı belli oldu

Aydın'ın Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt'un cenaze programı belli oldu.

Trabzon 03.04.2021, 10:16
Hayatını kaybeden Trabzonlu kaymakamın cenaze programı belli oldu

Aydın'ın Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt, Didim'de ölü bulundu.

Kaymakam Kurt'un, Didim'e bağlı Akbük mahallesi Çamlıkoy sitesi önünde bulunan plajda arabasının içerisinde cansız bedeni bulunmuştu.

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde 17 Eylül 2018 tarihinden bu yana Kaymakamlık görevini yürüten Yılmaz Kurt’tan uzun süre haber alamayan yakınları polise ihbarda bulununca, Aydın emniyeti tarafından yapılan araştırma sonucunda Kaymakam Kurt'un cansız bedenine ulaşılmıştı.

Ateşli silah yaralanması sonucu hayatını kaybettiği belirlenen Kaymakam Kurt’un cenaze programı belli oldu.

Kaymakam Kurt’un cenazesinin bugün saat 17:00’de Çaykara ilçesi Taşkıran Mahallesi'nde toprağa verileceği öğrenildi.


Kaymakam Yılmaz Kurt kimdir?
1976 yılında Trabzon/Çaykara'da doğdu. 2001 yılında Kırklareli Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etti. Bu dönemde; Tokat/Almus, Niksar ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. İngiltere'de bir yıl yabancı dil eğitimi aldı. 2005 tarihinde Ordu/Çatalpınar kaymakamı olarak atanan Kurt, müteakiben Erzincan/Kemaliye, Rize/Hemşin Kaymakamlığı, Hakkari Vali Yardımcılığı, Erzurum/Tortum Kaymakamlığı, Artvin Vali Yardımcılığı, Giresun/Eynesil Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 2018 yılında Aydın/Kuyucak Kaymakamlığına atanmış olup, 17 Eylül 2018 tarihinde Kuyucak’ta göreve başladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Ahla rahmet eylesin.. 6 ay önce
Artvin vali yardımcısıyken tanıdığım çok değerli bir insan ve devlet adamıydı. Devletini, milletini çok seven, dürüst, yanlışa gelemeyen çok değerli bir örnek kişilikti. Çok büyük üzüntü yaşadım. Ailesine ve sevenlerine Sabırlar diliyorum.
Hakkı kılıç 6 ay önce
Giresun/Eynesil Kaymakamlığı döneminde rabia naz ın şüpheli ölüm olayı gerçekleşmişti!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@