Hamileyim sandı ama karnından çıkan şaşırttı

Kendini hamile sanan kadının karnından Trabzon'da 7,5 kilo miyom çıkartıldı.

Hamileyim sandı ama karnından çıkan şaşırttı

Trabzon'da özel bir hastanede yapılan ameliyatta hamile olduğu sanılarak, doktora başvuran kadının rahminden 7,5 kilogramlık  "miyom" çıkarıldı. 

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesine bağlı Özkürtün beldesinde yaşayan 4 çocuk annesi Ayşe Köklü (52), karnındaki şişliklerin artması nedeniyle hamile olduğunu sanarak kadın doğum hastalıkları uzmanına başvurdu.

Yapılan kontrollerde Köklü'nün karnındaki şişliğin hamilelikten değil, rahimdeki miyomlardan kaynaklı olduğu belirlendi. 

Hastanın karnındaki 7,5 kilogramlık miyom, Trabzon'da özel bir hastanede gerçekleşen başarılı ameliyatla alındı. 

 Karnında yaklaşık 5 yıldır şişkinlik olduğunu ancak son aylarda şişkinliğin arttığını anlatan Ayşe Köklü, gittikleri doktorun bile kendisini görünce hamile olduğunu sanarak şaşırdığını belirtti.

Çevresindeki herkesin kendisini hamile zannettiğini vurgulayan Köklü, "Herkes beni hamile biliyordu. Sağlık ocağından bile arandım." dedi.

Yapılan tahliller sonucu hamile olmadığı anlaşılarak ameliyata alındığını ve vücudundan 7,5 kilogramlık kitle çıktığını aktaran Köklü, ameliyatı gerçekleştiren sağlık ekiplerine teşekkür etti. 

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ÇAKMAK
Murat ÇAKMAK - 1 ay Önce

Kadın hamile olduğunu sanıyor diyorsunuz. Beş yıldır şişlik olduğunu ifade ettiğini de belirtmekten geri kalımiyorsunuz. Medya olayı nasıl carpitir bir kez daha görüyorum. O öyle değil. Şahıs kadın hastalığınin olduğunu biliyor, fakat hastaneden korkması ve de hasta oğlu ile ilgilenmesi gerektiginden mütevellit hastaneye gitmedi. Hasta oğlunu bir yıl önce kaybetti. Tabiri caizse kendinden vazgeçti. Bunlara ekonomik sebepler de dahil. Ancak rahatsızlığın artması sonucu hastaneye müracaat etmek zorunda kaldı. Evet ben de çok teşekkür ediyorum Sayın döktorum; kişisel verilerin saklı kalması, izinsiz paylaşılmamasi hususlarına dikkat edildiği için...

SIRADAKİ HABER