7m

7m

hyundai

Hami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadı

Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ortak düzenlediği projede Türk Futboluna damga vuran isimler genç hükümlülerle bir araya geldi.

Trabzon 28.07.2017, 16:25 28.07.2017, 17:05
Hami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadı

Haber61 / Haber : Şükrü Üçüncü 


Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" etkinliğinde bir dönem A Milli Futbol Takımı forması giyen efsaneleşmiş futbolcular Trabzon'da hükümlü ve tutuklularla bir araya geldi. Futbolun efsaneleri olan Ali Gültiken,  Hasan Şaş, Oğuz Çetin ve Hami Mandıralı, ilk olarak genç hükümlülerle düzenlenen panelde kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.
 
Haber61.net’in edindiği bilgiye göre; Ceza İnfaz Kurumu Konferans Salonu'ndaki panele, Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Mikdat Kutanoğlu, Trabzon Bölge İdare Mahkeme Başkanı Gürmen İlhanoğlu Ortahisar İlçesi Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez katıldı. 
 
Proje kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da çeşitli illere gittiklerini belirten Ali Gültiken, bu süre zarfında bir çok hükümlü ve tutukluyla bir araya geldiklerini söyledi. Elazığ'daki tutuklu ve hükümlülerle bir araya geldiklerini ifade eden Gültiken, "Hayatın içerisinde farklı zamanlarda belki olmaması gereken yerlerde olan, kötü bir kaza ile karşılaşan kardeşlerimizle de bir araya gelelim dedik. Onlarla da kendi tecrübelerimizi paylaşalım, onların hayatlı ilgili görüşlerini dinleyelim, bizlerle paylaşmak istedikleri şeyleri hep beraber bir noktaya getirelim diye bu projeye başladık. Çok da memnunuz ve mutluyuz. Burada Hasan Şaş, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı beraber bu yolculuğu yapıyoruz. Bazen başka arkadaşlarımız da katılıyor. Ama felsefemiz aynı. Önemli olan hayatın temel noktasın insan var. İnsanın olduğu her yerde her şey de değerlidir" dedi.

Hami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadıHami Mandıralı Cezaevine girdi top oynadı

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@