banner556

Haber61 TV ekibi gündemdeki tartışmanın perde arkasını aralıyor..

Şehir Plancıları Odası Başkanı Ercan Şen, tünel projesi hakkında konuştu.

Trabzon 10.09.2020, 14:09 10.09.2020, 17:42

Trabzon’un en fazla trafiğinin sıkıştığı Çömlekçi Tünel’ini rahatlatmak amacıyla hazırlanan hemen gerisindeki İmperial Hastanesi yanından yeni bir tünel projesi hazırlandı. Bu proje Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından sunuldu ve Ankara’da kabul edildi. Projenin onaylanmasının ardından tartışmalar başladı. Projeye en fazla karşı çıkan Trabzon Şehir Plancıları oldu. Çift tüplü Kemerkaya Mahallesi’nin altından girecek olan tünel, Değirmendere Ali Osman Ulusoy petrol ofisine kadar uzanacak. Bu tünelin trafiğe çözüm getirmeyeceği aksine daha çok sahile kadar yığılma olan trafiğin daha da sahile yığılmasını sağlayacak.

Şehir Plancıları Odası bu eleştiriyi getirirlen Oda Başkanı Ercan Şen’i Haber61 TV ekibi bu bölgeye getirerek merak edilen soruları sordu.

İşte o görüntülü haberden yansıyanlar.

Haber61 TV ekibi gündemdeki tartışmanın perde arkasını aralıyor..

Yorumlar (11)
Salih 5 ay önce
Arkadaş bu sorumluluk sahibi insanlar kafayı mı yedi, akıl tutulması mı yaşıyor bu beyinsizler.Tünelin çömlekçi çıkışındaki ışıkları kaldır, trafik akışını sürekli tut,çözersin olayı.Molozdaki gereksiz araçlı üstgeçiti oraya kur çöz da.
misafir 5 ay önce
bunlar by pass çözümlerdir.
Trabzonu ve Akçaabat'ı kurtaracak Güney çevre yoludur,gerisi hikayedir.
realist 5 ay önce
olurmu öyle şey. o çok basit çözüm olur... bize zor iş lazım... :)
dördüncücemre 5 ay önce
Limana dokunamayanlar ancak vatandaşı mağdur etme yoluna gidecekti işte buda oldu. Bence tünele gerek yok liman sahasına biraz girer ve sahil yolunu oraya bağlarsanız mesele kendiliğinden çözülür. Trafiği sıkıştıran yer sahil yolunun çömlekçide eski yola bağlanmasıdır...
COVANNİ 5 ay önce
SİZİN BAHSETTİĞİNİZ ÇÖZÜMLERDE PARA YİYEMEZLER O YÜZDEN PROJE ÜRETMELERİ LAZIM Kİ HAZİNEDEN PARA ÇEKİP YESİNLER.HALA ÜLKENİZİN İÇ YÜZÜNÜ ÖĞRENEMEDİNİZ.
wolf 5 ay önce
komedi resmen yapilacak is belli comelekci kavsagi kaldircaksin liman girisi degisecek comlekci kavsaginin yanindan degirmendere yol vereceksin gumusana yolluna d direk otobandan giris verilecek bu kadar basit.
yavuz 5 ay önce
sahil yolu hep aynı bumu cözüm yani verin üstten 3x3 yolu yomra dan cıksın sahil yolunu rahatlatın.
EMRE 5 ay önce
Akyazı tüneline girmeden bir viyadük var aynısını çömlekçi tüneline girmeden koy işi olan köprünün altındaki kavşaktan girsin çömlekçiye, devam etmek isteyende köprü üstünden devam etsin ışık olayı kalmaz rahatlar bence
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@