banner526

banner513

Günnar: "Kendi geleceklerine destek olmuştur"

Adnan Günnar Akçaabat'ta ziyaretlerde bulundu

Trabzon 14.05.2017, 14:34
Günnar: "Kendi geleceklerine destek olmuştur"

Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Akçaabat İlçesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlara referanduma verdikleri destekten dolayı teşekkür etti


AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Akçaabat İlçesi’ni ziyaret etti. İlçede esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Günnar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne verdiği destekten dolayı hemşehrilerine teşekkür ederek, “16 Nisan’da halkımız tamamen kendi geleceğini ilgilendiren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni oyladı. Akçaabat Halkımız da her seçimde olduğu gibi referandumda da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteğini yine göstererek rekor 'EVET’ oyu ile tamamen kendi geleceklerine destek olmuştur. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ülkemizde sürekli istikrar olacak asla koalisyon olmayacaktır. Yapılacak seçimlerde mutlak hükümet çıkacaktır” dedi.

Günnar: "Kendi geleceklerine destek olmuştur"

Akçaabat’a yapılacak yatırımlarla ilgili vatandaşlara bilgi veren Günnar, “Yıldızlı’da yapılan tünel ile Yonca Kavşak sayesinde Yıldızlı’nın trafik sorunu çözülmüştür. Söğütlü ve Haçkalı Baba Hastane kavşağının ihalesi yapıldı. En kısa zamanda o kavşaklarda da çalışmalar başlayacak ve o bölgelerin de trafik sorunu çözülecektir. Akçaabat’a yapılacak olan üniversitemiz ile ilgili Sayın Bakanımızla birlikte bir an önce kurulması için çalışmalar yapmaktayız. 2. Devlet Üniversitesinin  Akçaabat’ta eğitime başlaması için ilgili yerlerde ki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üniversitenin eğitime başlaması ile birlikte Akçaabat ve Trabzon kazanacaktır. Akçaabat'ın hemen yanına yapılması planlanan Şehir Hastanesiyle ilgili de Sağlık Bakanlığında hazırlanan gerekli kanun değişikliklerini takip ediyoruz. Akçaabat’ımızda yine turizmle alakalı önemli çalışmalar da yapılmakta olup Akçaabat için yapılacak her çalışmayı milletvekillerimiz ve bakanımız ile birlikte takip ediyoruz” diye konuştu.

Milletvekili Günnar, geçtiğimiz günlerde yangın çıkan AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatını da ziyaret ederek, ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Altıntepe ile parti sekreteri Yılmaz Topal’dan yangınla alakalı bilgi alarak, yangın sonucu meydana gelen zararın en kısa sürede giderilmesi için parti olarak gerekenlerin yapılacağını söyledi.

Günnar: "Kendi geleceklerine destek olmuştur"

Günnar: "Kendi geleceklerine destek olmuştur"
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@