Giresun'da ücretsiz internet!

Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında en işlek noktalardan biri olan Atatürk Meydanında ücretsiz kablosuz internet ağı bağlantısı oluşturuldu. Atatürk Meydanı ücretsiz internet ağının hizmete açılması için düzenlenen törene katılan Gir

Trabzon 15.02.2016, 08:39
Giresun'da ücretsiz internet!

Giresun Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında en işlek noktalardan biri olan Atatürk Meydanında ücretsiz kablosuz internet ağı bağlantısı oluşturuldu.

Atatürk Meydanı ücretsiz internet ağının hizmete açılması için düzenlenen törene katılan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, iletişimin hayatın en önemli parçası olduğunu belirterek, "İnternet, sosyal ağlar hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Bugün Atatürk Meydanı ücretsiz internet ağına kavuşuyor. Özellikle üniversite öğrencilerimiz, gençlerimiz ve interneti olmayan vatandaşlarımız, telefonlarından, bilgisayar veya tabletlerinden internete bağlanabilecekler. Yapımı devam eden Cumhuriyet Meydanı ve Debboy Mevkinde, öğrencilerin yoğun olduğu alanlarda bu hizmeti yaygınlaştıracağız" dedi.

Giresun Telekom İl Müdürü Orhan Bülbül ise, "Eskilerde telefon kesilince yerimizde duramazdık. Şimdi internet gidince yerimizde duramıyoruz. Sosyal ağlar hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Giresun Belediyemiz çok güzel bir hizmeti hayata geçirdi" diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@