banner556

Genç'ten "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek!

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek verdi.

Trabzon 31.03.2020, 12:16
Genç'ten "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek!

Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni korona virüs (kovit-19) salgınının neden olduğu ekonomik durgunluktan etkilenen ihtiyaç sahipleri için "Biz bize yeteriz Türkiyem" ismiyle başlattığı yardım kampanyasına destek oldu.

Bir maaşını yardım kampanyasına bağışlayan Başkan Genç, ekonomik durumu yerinde olan bütün vatandaşları da yardım kampanyasına katılmaya davet etti.

MEDENİYETİMİZİN VE İNANCIMIZIN GEREĞİ"

Türk milletinin yaşanan doğal afetler ve olağanüstü haller karşısında yaraların sarılması için her zaman kenetlendiğine vurgu yapan Başkan Genç, "Gün; birlik olma, yardımlaşma ve dayanışma günüdür... Korona virüs salgını bütün insanların sağlığını tehdit ettiği gibi ekonomik anlamda da bütün ülkeleri darboğaza sokmaktadır. Virüsün neden olduğu ekonomik yıkım ve daralmayla mücadele etmek için bütün ülkeler art arda ekonomik paketler ve yardım kampanyaları düzenliyor. Bu kapsamda yeni korona virüs salgınının ortaya çıkmasından sonra Türkiye'nin bu salgınla mücadelesi için her türlü tedbirin alınmasında öncülük eden Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz bize yeteriz Türkiyem' yardım kampanyasına biz de destek olalım. Türk milleti yaşanan doğal afetler ve olağanüstü haller karşısında yaraların sarılması için her zaman kenetlenmiştir. Hiç şüphesiz ki medeniyetinin ve inancının gereği olarak bugünlerin atlatılması için yine eline taşın altına koymaktan en ufak bir tereddüt duymayacaktır." dedi.

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYALIM"

Salgın sürecinin atlatılması için bütün toplum kesimlerinin birlik ve beraberlik duygusuyla hareket etmesi gerektiğini belirten Başkan Genç, şöyle konuştu: "Korana virüs salgını kendini dünyada hissettirmeye başlamasından sonra devletimizin gerek ekonomik gerekse tıbbi bütün tedbirleri alarak salgının en hafif şekilde atlatılması için mücadelesini başarıyla yürütüyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak biz de imkânlarımız ölçüsünde salgın nedeniyle yaşanan ekonomik durgunluktan etkilenen düşük ve dar gelirli vatandaşlarımız için elimizi taşın altına koyalım. Bu sürecin en az zararla atlatılması için bütün toplum kesimlerinin birlik ve beraberlik duygularıyla hareket ederek, yardımlaşma ve dayanışma seferberliği ortaya koyması çok önemli. Devletimiz korona virüs salgını nedeniyle aldığı tıbbi, ekonomik ve hukuku tedbirlere riayet etmek hepimizin sorumluluğudur. Deprem, sel gibi tabii afetler neticesinde ortaya çıkan yaraların sarılmasında, düzenlenen yardım kampanyalarının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınının etkilerini en aza indirmek için 'Çorbada bizim de tuzumuz olsun'... Az ya da çok, imkânlarımız ölçüsünde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'Biz bize yeteriz Türkiyem' kampanyasına biz de destek olalım."

Yorumlar (12)
Ali KAYA 11 ay önce
Paralar iktidardaki yöneticilerde.Onlarda olan para onlara da yeter bize de.Ancak paylaşmaya hiç niyetli değiller.
Aristo 11 ay önce
Ne demişler kaz ğelecek yerden tavuk esirgenmez hemende aramış basını ne hayırsever ne vicdanlı adammmm ğözleri yaşardı ağlamak istiyorum tutmayın beni vurduuuu ğolllll olduuuuu
Güven 11 ay önce
Kimin parasini kime veriyonuz baskanin ve senin gibiler servetinizi kendi malinizi bagislayinda görelim reklam zamani degil su an unutma
Mustafa gülec 11 ay önce
Ne dersin
ali ay 11 ay önce
bir iş yapacaksanız su faturalarında indirim yapın.....millet temizlik yapsın
ali 11 ay önce
işyerleri ücretsiz izine çıkartıyor. esnaf kepenk kapatıp .iş yok.bu insanlar kira ödeyecek evine ekmek alacak hangi parayla.seçim öncesi oy için evler dolaşıldığı gibi dolaşılıp ihtiyaç sahipleri insanlar tespit edilse olmaz mı.
Ali Osman Yurtsever 11 ay önce
Başkanım ben işsizim 4 kez kapınıza geldim manevi yardım destek için sesimi ne zaman duyacaksınız
hoca 11 ay önce
belediyeden değil cebinizden verin de görelim. reklam yapmayın bu son döneminiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@