Genç'ten Bakan Albayrak'a Trabzonspor teşekkürü

Başkan Ahmet Metin Genç Bakan Berat Albayrak'a teşekkür etti.

Genç'ten Bakan Albayrak'a Trabzonspor teşekkürü

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a, Vestel Holding'in Trabzonspor'un forma göğüs sponsorluğunu üstlenmesinde verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Vestel Holding yetkilileri arasında 5 Ağustos 2019 tarihinde yapılan antlaşmayla Vestel, üç yıllığına Trabzonspor'un forma göğüs sponsorluğunu üstlendi. 

ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

Trabzonspor söz konusu olduğunda Berat Albayrak'ın desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini dile getiren Başkan Genç, "Sayın Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak Trabzon şehri ve Trabzonspor ilgili hassasiyetlerine çok yakinen şahidiz. Trabzonspor'umuzun en zor zamanlarında elini taşın altına koyarak sorunların aşılmasında Bakanımız Berat Albayrak'ın çok büyük katkılarının olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Vestel Holding'in Trabzonspor'umuzun sponsorluğunu üstlenmesinde en büyük pay sahiplerinden bir tanesi de sayın bakanımızdır. Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin yüz akı holdinglerinden Vestel'in üç yıllığına Trabzonspor'umuzun forma göğüs sponsorluğunu üstlenmesinde Bakanımız Berat Albayrak'ın büyük emeği geçmiştir. Trabzon ve Trabzonspor söz konusu olduğunda her daim desteklerini esirgemeyen şehrimizin evladı Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'a en içten şükranlarımızı, teşekkürlerimizi iletiyoruz." ifadelerine yer verdi. 
 

Genç, Bakan Albayrak'a teşekkür etti

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgut ALBAYRAK
Turgut ALBAYRAK - 7 ay Önce

Sayın Bakanımıza sonsuz teşekkürler.

Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Yıllarca göğüs reklamı olmadan oynadık. O zaman niye ayarlamadı diye sorarlar adama. Bu başarı TS medya grubunundur. 12 milyon izlenen forma tanıtım reklamı yaptılar, başarı onlarındır

yasar
yasar - 7 ay Önce

Utanmalıyız. Bakanın bu işler ile ilgili araya girmesi ayıp. Gerekirse reklam vermese idi.Trabzonspor hak etmeli.

SIRADAKİ HABER

banner513