7m

uzungöl yayla otel

Erbakan, Trabzon’dan vaz mı geçti?

Necmettğin Erbakan'ın siyasi hayatı boyunca en çok değer verdiği il olan Trabzon'a, oğlu Fatih erbakan neden değer vermiyor?

Trabzon 24.06.2022, 16:27 24.06.2022, 16:54
Erbakan, Trabzon’dan vaz mı geçti?

Yorum Haber - Atakan Kadıoğlu / Yeniden Refah Partisi Ortahisar 2. Olağan kongresi Pazar yapılıyor. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde saat 13.00’da gerçekleşen kongreye Genel Başkan Yardımcı İlyas Helvacı’da katılacak.


Necmettin Erbakan’ın çocukluğunun en güzel yıllarını Trabzon’da geçirmiş ve bu kente her zaman ayrı değer vermiş siyasi bir liderdi. Trabzon halkıda, Erbakan’ın bu tavrına sandıkta hep vefa ile karşılık vermişti. Fakat, oğlu Fatih Erbakan, Trabzon’a aynı hassasiyetle bakmıyor. Türkiye’deki en küçük açılışa bile kendisi giderken, Trabzon gibi önemli bir ilin Merkez ilçe kongresine ismi bilinmedik bir kurmayını gönderiyor. Erbakan’ın bu hamlesi, “Fatih Erbakan, Trabzon’dan vaazmış geçti” yorumlarının yapılmasına neden oldu.


Yorumlar (3)
WAKAME 2 ay önce
ODA BİLİYOR TRABZONDA AKP NİN İKİ DÜNYA BİR ARAYA GELSE KAYBETMEYECEĞİNİ. TÜRKİYENİN TÜM İLLERİNİ KAYBETSE TRABZONU KAYBETMEYECEĞİNİ ODA BİLİYOR. HAA BUNU AKP Lİ OLARAK YAZMIYORUM. ALLAH AKIL FİKİR VERSİN DİYORUM SADECE
ALİ 2 ay önce
tespit on numeroooo
başkan 2 ay önce
trabzon bir kriterdir tüm siyasiler baş olmak üzereyken ilk başta trabzon verilerini dikkate alıp yola devam ederlerdi. sayın fatih erbakan çok hayal perest .. kuyruk çıkartacağımızı iddaa edecek kadar acaip boş km. .. kısaca bu fatihten olmaz..trabzon bunu anladı ilgisiz klınca oda bizi anladı :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@