Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'daki patronu aradı ve işçisi için izin istedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremzede annenin evlatlarıyla görüşme isteğini yerine getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlatlarını görmek isteyen depremzede bir annenin isteğini yerine getirdi. Erdoğan, annenin Trabzon'da bir firmada çalışan oğlunun patronunu aradı ve izin aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremzede bir anneyi tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Depremzede annenin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan oğullarını görmeyi talep etmesi üzerine Erdoğan anında harekete geçti ve gerekli yerlere talimatları verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'daki deprem sonrası hastanede tedavi gören bir depremzede anneyi ziyaret etti. Ziyaret sırasında yaralı anne çalışan iki oğlunun yanına gelmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan izin almasını istedi.

ERDOĞAN, İKİ OĞLU İÇİN İZİN AYARLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu talep üzerine annenin yanında olan polis oğlu ve Trabzon'da bir şirkette muhasebecilik yapan diğer oğlu için izin ayarladı.

"AHMET'İ HEMEN GÖNDER"

Annenin Trabzon'daki oğlu için şirket müdürünü arayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben senin yanındaki bir kardeşimizin annesinin yanındayım. Ahmet Can senin personelin. Muahasebe bölümündeymiş. Şimdi ona sen bir 15 gün izin ver. O annesinin hizmetinde bulunsun. Zaten çok özlemişler. Hele hele de şimdi bir depremzede olarak da bir darbe yemiş. Sen şimdi Ahmet'e söylüyorsun Ahmet'i hemen annesinin yanına yolluyorsun" diyerek izin aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 ay Önce

Hiç kimsenin algı yapmasına gerek yok o patronu tanımıyorum kimse ben inanıyorum ki tayyip erdoğandan daha duyarı ve merhametlidir o kadar. Gösteriş için yapılan hiç bir eylemi samimi bulmuyorum! Daha depremin ikinci günü Afrika gezisine çıkıyor erteleyebilirdi.

arif
arif - 1 ay Önce

Şimdi benim ailem annem depremde yaralanacak ölümden dönecek ve ben iş yerinde çalışmaya devam edeceğim hemi.Hadi ordan hadi ordan

Suat
Suat - 1 ay Önce

Nedir Reis’teki bu tiyatro sevgisi?

Türker
Türker - 1 ay Önce

Reis yine adamlık dersi veriyor

İsa Sayar
İsa Sayar - 1 ay Önce

Reis yine insanlığını yapmış ama yaranamamış. Biz gerçekleri görüyoruz. Ne kadar merhametli ve ülkesini düşünen biri olduğunu biliyoruz.

mtn
mtn - 1 ay Önce

Dünyada en temiz insan sizsiniz herkesin niyetini okuyabiliyorsunuz kim ne için neyi yaptı diye asıl algıyı siz yapıyorsunuz.Madem daha duyarlıydı delikanlı niçin hala görevinin başında

yakun
yakun - 1 ay Önce

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan oğullarını görmeyi talep etmesi üzerine Erdoğan anında harekete geçti ve gerekli yerlere talimatları verdi." Ha büyük iş. Bu talimatlar sonrasında bir daha deprem olunca herhalde evler yıkılmayacak. Bu talimatlar yerine depremin meydana getirdiği zararları önleyici tedbirler üzerinde kafa yorulsa daha iyi olmaz mı?

Mahir
Mahir - 1 ay Önce

Depremin 2. Gününde Afrika'ya mi gitti ne için gitti devlet için gitti bizim için gitti tüm bakanlar herkez görevini yerine getirdi sıkıntı olmadı hiç değilse İmamoğlu gibi Erzurum'da kayak yapmaya gitmedi 16 milyon arkasında onlar için Erzurum'da doğruya

benjaminx
benjaminx @Mahir - 1 ay Önce

gün gelecek Trabzonun evladı İmamoğlu bu ülkeyi yönetecek inşAllah... Artvinden Trabzonsporuma gönül dolusu başarılar...

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL @Mahir - 1 ay Önce

Ülkeyi İmamoğlu yönetmiyor. Ülkeyi 18 yıl tek başına taptığın reis yönetiyor. İmamoğlu adamdır adam!!!!


SIRADAKİ HABER

banner513