7m

7m

hyundai

tamfinans

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'a geldi.

Trabzon 29.01.2022, 20:40 29.01.2022, 20:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da!

Sabah saatlerinde Ordu Giresun Havalimanına gelen buradan da Önce Giresun'un Dereli  ilçesinde, ardından Giresun merkezde vatandaşlarla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erodğan Trabzon'a geldi.

Helikopter ile Trabzon Havalimanına inen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı burada Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve partililer karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da!


Yorumlar (3)
0061 4 ay önce
çokta tın memleket yangın yeri hak hukuk adalet masalları ekonomik palavralar tabi trabzonspora düşmanlığı nasıl şampiyonluğumuzu yediniz Allah cc den dileğim fitil fitil burnunuzdan gelsin gün yüzü görmeyesiniz lanet olsun bu düzene lanet akp ulan ben bunlara nasıl oy verdim yuh olsun bana bu kadar basiretsiz liderler yok yani
Camoka 4 ay önce
Trabzonun şampiyonluklarını acısı içinizden çıkmasın geldi de ne oldu çok büyük iş sorsan vatan millet Sakarya platini ile gizli görüşmeler azimle iş çevirmeler benim umurumda değil çok basitler kendilerini nimetten sayıyorlar
Yasal?! 4 ay önce
Sormadınız, ben sorayım, belki haber yaparsınız. Sayın Cumhurbaşkanı, havada tur atıp da Boztepe viyadüklerini, gülcemal enkazını görüp de çok kızmış olmalı ki normalde olmayan bir şeyi yapmış ve otobüsten hiç inmemiş. Yarın, çok kötü bir gün olacak il teşkilatı ile yerel yöneticiler açısından.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@