Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Ben beklerim de imam beklemez"

Muharrem İnce’nin Trabzon'daki basın toplantısında güldüren anlar..

Trabzon 11.05.2018, 10:23 11.05.2018, 10:31
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Ben beklerim de imam beklemez"

Haber61/Haber Servisi

Rize mitingi öncesi Trabzon’u ziyaret eden Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bir sivil toplum örgütü başkanı sorusunu ve konuşmasını uzatınca uyarmak zorunda kaldı. Bu anlar renkli, güldüren anlara neden oldu.


İki kez uyaran İnce sonunda, “Yahu Cuma’ya gideceğim” dedi.

Sivil toplum örgütü temsilcisi konuşmasını tekrar uzatıp, “Lütfen beni 2 dakika bekleyin” ricasına İnce, “Ben beklerim de imam beklemez” deyince salondakiler gülmeye başladı.

Basın toplantısında hem soru sorup hem de sözlerini uzatan Sivil Toplum Kurulu Başkanına basın mensupları da tepki gösterdi.

Bu arada Muharrem İnce sivil toplum örgütü başkanının konuşmasını tamamını dinledikten sonra, “Burdur milletvekilimiz ile görüşün daha detaylı. Trabzon’da miting düzenleyeceğiz meydanda.. O zaman daha uzun detaylı görüşeceğiz” şeklinde cevap verdi ardından konuşmasını bitirerek diğer programda geçti.

Yorumlar (4)
Okur 3 yıl önce
Allah kabul etsin Muherrem İnce. Namaz kılmaz güzel bir şey.
abdi abi 3 yıl önce
çok komik....
adnan 3 yıl önce
akp gilibik mevki icin fikrini soyleyemeyen akp vekil lerinden ulke kurtulacak konusan itiraz eden gorusunu soyleyen vekiller gelecek kolelik bitti ya uyanin bir akp vekili trabzonlu diyemedi ki ey tayyip kupayi niye caldin yaziklar olsun size korkak lar mevki sevdalilari
adnan 3 yıl önce
bir trabzonlu vekil akp ve mhp li cikip demediki ya senol hocanin kafasi karpuz gibi yarildi siz nasil fb hakli bulursunuz siz ne hakla senol un hakkini mevkinizle calarsiniz hirsizlar alaksizlar insana saygisi olmayanlar kunpas cilar yok trabzonlu vekil hepsi korkak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@