7m


7m

hyundai

CHP Trabzon il Başkanı'ndan AK Partili vekillere tebrik ve öneri

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, Akçaabat sahili için alınan kararı değerlendirdi.

Trabzon 14.05.2020, 12:41
CHP Trabzon il Başkanı'ndan AK Partili vekillere tebrik ve öneri

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile video konferans gerçekleştiren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu müjdeyi vermişti. Trabzon'da büyük tartışma konusu yaratan Akçaabat sahil yolu geçiş projesi iptal edildiğini açıklamıştı.

Konu ile alakalı değerlendirme yapan CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacıslihoğlu " Doğayı, çevreyi ve denizi koruma adına atılan bu adımı tebrik ediyorum. Umarım geri dönüş olmaz" ifadelerini kullandı.

Hacısalihoğlu "Akçaabat'da deniz dolgusu ile yapılacak olan yolun iptal edildiğini AK Parti Milletvekilleri duyurdu. Doğayı, çevreyi ve denizi koruma adına atılan bu adımı tebrik ediyorum. Umarım geri dönüş olmaz. Şehrin kurtuluşu Güney çevre yoludur. Bunda hepimiz ısrarcı olalım. Madem ki yol yapılmayacak, o zaman gelin Yıldızlıdaki askeri gazinonun olduğu alanda dahil Söğütlü ve Yaylacık sahilini mesire alanı, halk plajı olarak değerlendirin. Sosyal hayata canlılık katalım, şehre nefes aldıralım. Bu şehir bunu hak ediyor. Batum'dan ne eksiğimiz var?" ifadelerini kullandı. 


Yorumlar (2)
Alp TÜRK 2 yıl önce
Böyle güzel bir sahilden Trabzon'un yüzde 90 ının haberi yok , iyi bir planlama ile Trabzon'un Konyaaltı olur söğütlü sahili
Devinim ATADAN 2 yıl önce
Çok güzel olur bunun uzerinde durulmalı Trabzon adına teşekkur eserim sayın başkan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@