CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Oyman: "İşsizlik iki katına çıktı"

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Oyman ve CHPli Ortahisar Meclis Üyeleri esnafları ziyaret etti.

Trabzon 13.06.2020, 19:06 22.06.2020, 12:50

Haber61 - Haber Servisi - CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Oyman, CHPli Ortahisar Meclis Üyeleri Cüneyit Zorlu, Oktay Söğüt ve Ömer Dayı esnaf ziyaretlerini bu haftada sürdürdü.

Pazarkapı esnafını ziyaret eden ilçe başkanı ve meclis üyeleri, bazı sorunları da not aldılar. Bunları mecliste gündeme getirme kararı aldılar.

İlçe Başkanı Oyman, “Bu ziyaretlerimizi her mahallede yapıyoruz. Bugün Pazarkapı Mahallemizdeyiz.  Şehrin  en önemli giriş noktalarından olan Pazarkapı’da esnaf dertli. Hiç kimseyi dinlemeden burada büyük değişimler yapmaya kalkmışlar. Kime selam versek, bir çok şeyi söylüyor.  80 milyon liraya kaymakamlık belediye binası yapılan alan dışında kalan yerlere bakılmamış bile! Trafiğin akışı o kadar karmaşık ki, esnaf her gün kriz yaşıyor. Böyle bir çok konuyu gündeme getirmek için not aldık” dedi.

Başkan Oyman, “Müjde kelimesini çok sık kullanan, park açılışı yaparak şov yapan iktidar temsilcileri, esnafın derdini, üreticinin derdini dinlesin. Pandamı sürecinden sonra ağır ekonomik sorunlar yaşıyorlar. İşsizlik 3 ay öncesine göre Trabzon’da iki katına çıktı.” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
yakun 1 yıl önce
İşsizlik iki katına çıkmış, isterse dört katına çıksın. Bu millet seçimlerde aklını başına toplamadığı sürece yerlerde paspas gibi sürünmeye mahkumdur.
Atapark 1 yıl önce
Evet 4 katına çıksın bir dünya salak Muhalefet var muhtarlık bile yapamaz bence onlar gelsin işsizlik 8 katına çıksın:) süleyman Demirel gibi çıkar bağırırlar kürsüden 2 milyon işsizi nasıl doyuracağım diye
Trabzon 1 yıl önce
Harbiden iş bekliyoruz 2 yıldır iş yok İşkurda 2 3 eleman alınacaktır diyor 40 50 kişi başvurusu var aman yeter..! Millet bahçe bırak iş verin!!
Kenan 1 yıl önce
Chp iktidarda olsaydı zaten bu ülkenin halini düşünemiyorum bile ne 2 si ne 4 ü nede 8 katı. Ortada ülke diye bişey kalmazdı bile. Birde geziyorlar siyaset yapıyorlar nasıl seçim kaybedelim diye fikir alışverişinde bulunuyorlar. Sizde olmasanız kime gülecez
Gümüşhane 29 1 yıl önce
Sefilce bir yorum,CHP bu ülkeye Fabrika yaptı,akp beton döktü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@