Çaykara'yı önce yangın sonra fırtına vurdu!

Trabzon'un Çaykara ilçesinde önce yangın sonra fırtına hasara yol açtı.

Trabzon 25.12.2019, 16:28 25.12.2019, 16:35
Çaykara'yı önce yangın sonra fırtına vurdu!

Trabzon’un Çaykara ilçesinde etkili olan örtü yangınlarının yanı sıra fırtına da maddi hasara yol açıyor.

İlçeye bağlı bir çok mahallede fırtına nedeniyle evlerin çatıları uçtu. Fırtına en büyük hasarı ilçeye bağlı Yeşilalan mahallesinde oluşturdu. Mahalledeki 5 evin çatısı uçarken, evlerde maddi hasar meydana geldi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Abdulbari 2 yıl önce
Ahmet bey nasıl öyle birşey düşünebilirsiniz. Ozaman büyük şehirlere taş yağması lazım. Yazık...
Ahmet Tosunoğlu 2 yıl önce
Bir yerde günahlar açıktan işlenmeye başlarsa o beldeye musibet ve belalar gökten yağar
Hola'lı 2 yıl önce
Yağar tabi, herşey olur. Siz Nisa Suresini iyice okuyun, Bakara, Şuara surelerini, Müddesir, Maun sürelerinide çok iyi okuyun.

Allah Derki İnsanların mallarını Eksiltmeyin,
İyi olanı kötü olanla değiştirmeyin,
Yetimin malını yemeyin,
Yeryüzünde bozgunculuk yaparak karışıklık çıkarmayın.
İyi olanları Allah'tan bilirsiniz, Ama kötü olanı başkasına yüklemeyin.
İyi olan da Kötü olan da Allahtandır.

Siz bilemezsiniz, Allah Bilir.

Öz dayısı malları çalıp kendi üzerine yazmış ve yetim yiğenlerine diğerlerini de ortak etmiş, O bölgeler baştan aşağı öyleydi.
Hola'lı 2 yıl önce
Ağızına sağlık Ahmet bey, yıllardır yağma var köylerde, KAdastrocularla yeyip bitirdiler. Yaylaları, mezire yerlerini yağmaladılar. çocuk yaştaki kişilere bile tapu çıkarttılar. Kendi öz bacısınıni yetimin mazlumun malını çaldılar. gurbete gidenlerin mallarını yağmaladılar. sırf kız çocuğuna mal vermemek için. yapmadıkları pislik kalmadı. Tapu sicillerini değiştirip, Tapuda kaydı yoktu ve falancanın diye kaydettiler. Yaylalar da aynı, köyler de aynı.
Allah büyüktür 2 yıl önce
Allahtan gelen olayları kötüsüyle mal çalmalara haram yemek ile zülum ile yorumlayan toplum Allahtan gelen iyilikleri kendi başarıları gibi gören insanlardır burda yaşanan olaylar doğal afettir kimse kimsenin malıma zarar vermek istemez onun için yaptığınız yorumları kendinizi din konusunda bilgi sahibi olarak görmeniz acizliktir yazıktır geçmiş olsun diyeceğinize hemen yargılıyorsunuz adaletli konuşmaya çalışıyorsunuz ama adaletli yargılama yapmıyorsunuz
Enes uzun 2 yıl önce
Vah memleketimin insanlarına nerelere bağlamışlar afetleri. Ayıptır sorması siz oy kullanıyormusunuz bire cahiller. Yobazlıkta son nokta vay beer sebebi günahların aşikar işlenmesiymiş. Pardonda sizmi karar veriyorsunuz cahiller!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@