Belediye başkanı sahile indi çöp topladı!

Akçaabat Belediyesi ile TEMA Vakfı çöp toplama organizasyonu düzenledi.

Trabzon 13.10.2019, 09:49
Belediye başkanı sahile indi çöp topladı!

Akçaabat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile TEMA Vakfı gönüllüleri işbirliğinde çevre temizliği farkındalığı oluşturmak için Söğütlü Sahilinden başlayarak sahile atılan çöpler toplandı.

Söğütlü Sahilinde yapılan etkinliğe; Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar, Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güngör, AK Parti Akçaabat Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş, Daire Amirleri, basın mensupları, TEMA Vakfı temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim “Güzel bir sahilimiz var Akçaabat’ın özellikle Yıldızlı, Yaylacık, Söğütlü sahilleri plajlarıyla beraber Akçaabat’a değer katıyor. Öncelikle şehrimizi, çevremizi ve sahillerimizi temiz tutmalıyız. Belediye olarak çevre temizliği ve bakımı konusunda oldukça hassasız ve bu konudaki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çevremizi temiz tutmalıyız. Tüm insanlık çevre temizliği bilincine ve bu farkındalığa sahip olmalıdır. Biz Belediye olarak üzerimize düşeni her zaman titizlikle yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız ise gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak için doğayı korumak için yerlere çöp atmayalım; çevremizi kirletmeyelim, Akçaabat’ımızı hep birlikte temiz tutalım. “dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Misafir 3 ay önce
İnşAllah ileride çöp toplayacak bir sahilden mahrum kalmayız. Bence bu çöpten kat kat daha önemli.
Fetih 3 ay önce
Neden topluyorsun başkan ne de olsa yol geçecek ordan Rusya'dan denize gireceğiz artık
Mümin Şirin 3 ay önce
Bana neden haber vermediniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@