banner536

banner526

banner513

Başkan Zorluoğlu Ankara’dan müjdelerle döndü - 2 Proje kabul gördü

Başkan Murat Zorluoğlu Ankara'daki yaşanan gelişmeleri anlattı.

Trabzon 13.12.2019, 14:56
Başkan Zorluoğlu Ankara’dan müjdelerle döndü - 2 Proje kabul gördü

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı oturumları devam ediyor.

Ankara’da olduğu için daha önce yapılan oturumlara katılamayan Başkan Murat Zorluoğlu, meclis toplantısı açılışında konuşma yaparak Ankara’da gerçekleştirdiği temasları anlattı.

Başkan Zorluoğlu iki gün boyunca Ankara’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüşmeler gerçekleştirdiğini söyledi.

Zorluoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Ulaştırma Bakanımız ile trafik sorunu, Gülcemal ve Akçaabat konularında konuştuk. Gençlik ve Spor Bakanı ile şehrimizdeki spor salonlarını halkımızın daha fazla kullanabileceğini konuştuk. Spor salonlarının bir kısmının belediyemize devredilmesini konuştuk. Sporcu performans merkezi kurmak istiyorduk bu konuda da konuştuk. Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile görüşmemizde Trabzon Teknoloji cazibe merkezi kapsamına alındı. Organize Sanayi Bölgelerinin teknoloji altyapısı hakkında konuştuk. Küçük sanayi sitelerinin taşınması konusunda konuştuk. 

“PROJEMİZ KABUL GÖRDÜ”

Sporcu Sağlığı ve performansı Merkezi konusunda projemiz kabul gördü. 4, 4,5 Milyon TL civarında bir projeydi. Bunu da buradan açıklamış olalım. 

“KUYUMCULUK TASARIM MERKEZİ KABUL GÖRDÜ”

Sanayi Bakanı ile yaptığımız görüşmede kuyumculuk tasarım merkezi kabul gördü. İnşallah önümüzdeki zamanda bu projeyi hayata geçireceğiz. 2, 2.5 Milyon TL’lik bir projeydi.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
tsat 8 ay önce
Trabzonun en önemli 4 sorunu kentsel dönüşümler,Şehir trafiği,İşsizlik ve park yeri sorunu.
takım taraftarı 8 ay önce
Helal olsun gerçekten çok ama çok büyük projeler kabul ettirmiş sin. Herhalde bu ülkede tek kriz diye hiçbir yatırım yapılmayan şehirdir. Sizlere gerçekten yazıklar olsun yok kabinede 4 bakanımız var. Böyle bakan olacağına hiç olmasın. Seçimden önce sıralayın durun şehir hastaneleri büyük oyun parkı değirmen dere Çömlekçi tapakhane kentsel dönüşümler kanuni bulvarı raylı sistem demiryolu çevre yolu gülcemal diye saymakla bitmez havalimanının ikinci pisti terminal boztepe teleferik diye bu milleti tam 15 yıldır oyaladınız vede oyalamaya devam ediyorsunuz bütün bunları derken bente bir akp seçmeniyım ama yetti canıma dokunuyor. Bu trabzona şehrime yapılan bu ayrımcılığa dayanamıyorum. Trabzona verilen hiçbir söz yerine getirilmiyor bir iki göz boyama ile milleti ayaliyorsunuz. Şimdi de yok efendi iki büyük projele gelmiş kabul olmuş sanki trabzona sadaka veriyorlar. Trabzonun sabrını çok fazla denemeyin bir çok büyük bir ders verirler sonra iş işten geçer zaten bu son seçimde bayağı bir ders verdiler yalnız pek anlamış gibi deyilsiniz.
Reis 8 ay önce
Asfalt sermek hemde alt yapısız ser geç hizmet ise, diyecek laf yok.
İlhan 7 ay önce
Rezalet. Rezalet diyorum. Hiç bir projeyi tamamına erfiremediler.Farenin yok yatacak yeri götürür peşinden ambarı. Her terde bir kalıntı proje. Başla bitirme. Şak şak şak. Allaha emanet.vAKP gönül kurucusuyum. Oymu ÂSLA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@