Başkan Gümrükçüoğlu milletvekili adayı olacak mı?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, milletvekili adayı olup olmayacağı konusunda konuştu.

Trabzon 25.04.2018, 13:52 25.04.2018, 14:04
Başkan Gümrükçüoğlu milletvekili adayı olacak mı?

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, hakkında çıkan istifa iddialarına yanıt vererek milletvekili adaylığı konusunda bilgi verdi. 


Başkan Gümrükçüoğlu şu açıklamayı yaptı: "Benim atağım manevra olmaz. Ömrümde olmadı olmaz. Görevden alındı falan bunlar lafı güzaf. Ben demokrasiye insan haklarına vazifeye kıymet veririm. Bizim Cumhurbaşkanımızda Başbakanımız, Bakanlarımızda ve milletvekillerimizde bir aileyiz. Aile içinde bazı uygulama farklılıkları olabilir. Mutabakat olması gereken yapılır. Değil ben Türkiye’de kopartılan dedikoduların fuzuli laflar olduğuna inanıyorum. Bu bizim toplumumuza hiç yakışmıyor. Ben şu anda herhangi bir genel seçimle ilgili şahsi karar vermiş değilim. Ankara’ya bu akşam gideceğiz. Bir toplantı var. Gündemini bilmiyorum. 50 kişiyiz. Bu konunun seçime yönelik konuşulacağı kanaatinde değilim. Bir şey de sormadım. Orayı burayı İstihbar etmek gibi bir davranışım hiç olmadı. Daha sonrasını da Allah bilir. Yarın bile bir siyasi kararda erken de olabilir geç de olabilir. Siyasi bir tasarrufum olmamıştır."


 
Yorumlar (5)
Kamil 3 yıl önce
Allah aşkına aday ol da, hem sen hem partin boyunuzun ölçüsünü alın. Kan kusturdunuz Trabzon'a.
HE HE 3 yıl önce
Haber61 herhalde şaka yapıyorsun bu haberi okuyanlara bu adam adaylık gibi bi süreçde olursa akpartiye oy değil tırnağımı vermem.Belediye baskanıyken trabzon mafoldu acaba milletvekil iken ne olur..
halim 3 yıl önce
bu adam 2 nolu bersirlide cocuk oyun alanini yandasina veripte bina yaptirmadimi, iste namaz kilan .?
Güven 3 yıl önce
Trabzona yakışan her fırsatta Trabzonspor un haklarını çalan hırsıza şikeciye kol kanat geren ahlaksız fener camiasını koruyan RTE rdoğanın istediği adaylara sahip çıkıp onları göreve getirmektir
Kamil 3 yıl önce
Gümrükçüden her şey olur.. Bir şey hariç..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@