7m

7m

hyundai

Başkan Genç; Ucube... Çok büyük hata yapıldı...

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç eleştirilen viyadüklerle ilgili konuştu

Trabzon 31.03.2022, 11:32
Başkan Genç; Ucube... Çok büyük hata yapıldı...

Haber61 Haber Servisi

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Genç'in açıklamalarından öne çıkan noktalardan biri de eleştirilerin odağındaki viyadüklerle ilgili oldu.

Genç şöyle konuştu; Reşadiye kavşağındaki viyadük için ucube denecekse ilk ben söyledim. Meydan parkındaki viyadük de aynı şekilde. Boztepe’nin siluetini kapatıyor. Reşadiye’den 15 tane araç geçiyor. Orada o viyadük yapılarak, çok büyük hata yapılmıştır. Ankara’da da bu konu gündeme geldi. Yıkalım denildi ama teknik alt yapısı var. Yıkabilirsek yıkan başkanlar olarak daha çok övgü aldık. Boztepe viyadükleri ile alakalı peyzaj çalışması yapıyoruz. O viyadüklerin görüntüsünü peyzaj ile nasıl siluete uygun bir hale getiririz diye belediye olarak da çalışıyoruz. Meydandaki viyadüğü de söyledim bakan beye. O da yapılsa çok güzel bir iş yapılmış oldurdu.
 


Yorumlar (14)
hakkı kılıç 2 ay önce
gümrükçüoğlundan alın parasını o hata yaptı...
Gazipaşalı 2 ay önce
Gerçekleri söylemek bir erdemliktir. Trabzonda şakşakcı ve yalaka fazla olduğundan her yapılan işi alkışlıyorlar. Sayın genç bu tapuları yıkıyor ve onun için seviliyor. Reşadiye ve boztepe viyadükleri bu şehrin yüz karasıdır. Akyazı sdatı yapıldığında buranın çökecek olduğunu söylendi yanında yapılan şehir hastahanesinide aynı akıbet bekliyor. Bu paralar bizim kimse devlet bütçesinin babasının çiftliği olduğunu düşünmesin.
insan 2 ay önce
gayette iyi boztepedeki. kendi yaptığınıza bile kötü diyosunuz. tutarsızsınız
Dikduran 2 ay önce
Boztepedeki tünel ve viyadükler tarih boyunca bu şehre yapılmış en büyük kötülüklerden biridir. Meydandaki ya da Reşadiye kavşağındaki viyadüklerle kıyaslamak bile mümkün değil. Onlardan en az bin kat daha berbat bir iş yapıldı maalesef. Diğer viyadükler bi şekilde ortadan kaldırıp eskiye dönebilirsin ama Boztepe için geriye dönüş maalesef mümkün değil. Ben yaptım olducu mantığın ve pısırık şehir yönetimi ve sivil toplum kuruluşlarının eseridir bu. Buna sebep olanlar dünya durdukça olumsuz anılacaklar maalesef.
Servet 2 ay önce
En kötüsü meydandaki ,çok ama çok çirkin
baboli 2 ay önce
söyledim ettim bırak bu işleri başkan illa icraat icraat
Ferman 2 ay önce
Ayranın yok içmeye…
...... 2 ay önce
Viyadüğe karşı olmak yola karşı olmaktır. Araç sayısının bu kadar arttığı bir yerde ve Trabzon gibi sıkışık bir şehirde görüntüden taviz vermeden ulaşım sorunlarını çözemezsiniz. Ben bunları boş tartışmalar olarak görüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@