7m


7m

hyundai

Başarılı sporculardan TTSO’ya ziyaret

Başarılı sporculardan TTSO’ya teşekkür ziyareti

Trabzon 19.07.2018, 12:38
Başarılı sporculardan TTSO’ya ziyaret

Türkiye şampiyonalarında başarılı dereceler elde eden sporcular, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, genç sporcuların başarılarının kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan organizasyonlarda derece elde eden sporcular, Trabzon Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Zekeriya Üçüncü ile TTSO’yu ziyaret etti. 60 metre Türkiye’nin en hızlısı yarışmasında ikinci olan 10 yaşındaki Hilal Ecrin Karagöz, cirit atma ve disk atma Türkiye Şampiyonu özel sporcu Erkan Gültekin, çekiç atma Türkiye şampiyonu ve güllü atma Türkiye ikincisi özel sporcu Osman Yılmaz, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Zekeriya Üçüncü, TTSO’nun özellikle engelli sporcularına yaptığı katkıların önemli olduğunu vurgulayarak, “Bu katkılar sayesinde bu çocukların spor yoluyla rehabilite edilmesini sağlıyoruz” dedi.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da, özel sporcuların elde ettiği başarıların kendilerini gururlandırdığını belirterek, önümüzdeki yarışmalarda da başarılarının devamını diledi.  Kulüp Başkanı Zekeriya Üçüncü, TTSO’nun katkıları nedeniyle Başkan M. Suat Hacısalihoğlu’na sporcularıyla birlikte teşekkür plaketi sundu.

Başarılı sporculardan TTSO’ya ziyaret


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@