Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Ortahisar’da!

Trabzon 27.03.2017, 11:49
Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, güçlü bir Türkiye için, güçlü yarınlar, tam bağımsızlık, gelecek nesillerin refah ve huzuru için referandumda evet denilmesi gerektiğini söyledi.

 
“HEP BİRLİKTE ‘EVET’ DİYEREK TÜRKİYE’NİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, referandum çalışmalarını Trabzon’un Ortahisar ilçesinde sürdürdü. Beraberindeki AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, İlçe başkan yardımcısı Hüseyin Öztürk, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erdoğdu mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.  

Esnafı tek tek gezen Milletvekili Balta, "Referandum çalışmaları kapsamında her gün bir ilçedeyiz. Ortahisar’da esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Her gün sahadayız. Esnaflar daha sağduyuludur. Esnaf istikrardan yanadır. Ticaretin ve ekonominin temeli de huzur ve istikrardır. Siyasi ve ekonomik istikrar esnaflarımız için büyük önem taşıyor. Ekonomik istikrarın olduğu bir ortamda yatırım olur, üretim olur, ihracat olur. Yeni sistemle inşallah istikrar hem siyaset hem de ekonomide kalıcı hale gelecek. Ülke ekonomisi daha da rahatlayacak. Türkiye'nin ekonomisinin büyümesi ancak halk iradesinin büyümesi ile olur. Hep birlikte ‘Evet’ diyerek Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız. İstikrarlı bir Türkiye için herkesin üzerine düşen görevi sonuna kadar yerine getirmesi gerekiyor. Biz bir olduk, ülkemiz için gece-gündüz çalışıyoruz. Daha güçlü bir Türkiye için, güçlü yarınlar, tam bağımsızlık, gelecek nesillerin refah ve huzuru için evet diyoruz. Biliyoruz ki siz değerli hemşerilerimiz 16 Nisan günü referandumda evet oyu vererek bu hızlı büyümeye destek vereceksiniz” dedi.

Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"
 
“2023, 2053, 2071 HEDEFLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN KARARIMIZ EVET”

Referandum çalışmaları sırasında vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayan Milletvekili Balta, "Biz vatandaşımıza neden evet demesinin gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, yönetimde istikrarı, temsilde adaleti getirecek bir sistem. Bazı kardeşlerimiz bize soruyor. 18 Maddelik Anayasa değişikliği neler getiriyor. Bizler de her yerde en ince detayına kadar anlatıyoruz ama yine de bu maddeleri bilmeyen, okumayan, anlamayan insanlar, bu konuyla ilgili hiçbir şey bilmiyorsa bile en azından hayır diyenlere bakabilir. Eğer bugün PKK terör örgütü hayır diyorsa, Türkiye'deki İslam düşmanları hayır diyorsa, FETÖ'cüler hayır diyorsa, Almanya, Hollanda hayır diyorsa, yeryüzünde ne kadar İslam düşmanı hayır diyorsa demek ki doğru yol, en iyi yol evettir.  Ama bu sözlerimizi de kimse çarpıtmaya kalkışmasın. Biz hiç kimseyi ayrıştırmayız, ötekileştirmeyiz. 16 Nisan’da evet diyen de hayır diyende bu memleketin evladıdır. Milletimiz referandumla neyi oyladığını biliyor. Türkiye gelişecek, Türkiye ileri gidecek, bunu herkes görüyor. Avrupa görüyor.  Türkiye gelişiyor, Avrupa bunun için karın ağrısı yaşıyor. Milletimiz Hans’ın tarafında değil Hakkın tarafında. Bu sözü biraz önce bana bir amcamız söyledi. Hep birlikte ‘Evet’ diyerek Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız. 2023, 2053, 2071 hedeflerinin gerçekleşmesi için kararımız evet. Milletimizin istiklali, istikbali için kararımız evet” dedi.

Milletvekili Balta daha sonra Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesini de ziyaret edip polikliniklerde muayene olan hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"

Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"

Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"

Balta: "Türkiye’nin önündeki engelleri kaldıracağız"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
gerçek taraftar 4 yıl önce
Türkiye'nin önünde engel yok, olsaydı 15 yıl nasıl iktidar da kaldınız ? Halkı kandırmayın !!
mmmmm 4 yıl önce
gölge etmeseler güneş hepimize yeter....
dünya hali 4 yıl önce
Emine Hanımı saraylarda yaşatacağımıza ant içmişiz...
halim 4 yıl önce
67 YILLIK KAFA AYNI .
50 DE NATO ILE ABDYE EVET DIYEN ZIHNIYET YETMEZ AMA EVET DIYEN ZIOHNIYET .BAGIMSIZLIK NEDIR BILMEYEN BIR ZIHNIYET .HEP AYNI ZIHNIYET .IKI KOPRU ILE BOLUNMUS BIR KAC YOL ILE MILLETIN ANASINA KUFREDEN ZIHNIYET .ADALETI VE YARGIYOII SADECE KENDILERI ICIN ISTEYEN BU ZIHNIYETE HAYIR
Misafir 4 yıl önce
15 yıldır tek başına iktidarda olan partinin milletvekilinin beyanı bu arkadaşlar.Sana sormazlar mı?Türkiyenin ömündeki engelleri 15 yıldır kaldırma becerisini gösteremediyseniz hangi yüzle daha fazla yetki istiyorsunuz?var mı yanıtın soruma Balta?
Vatandaş 4 yıl önce
Cumhuriyet kuruldu tarihten buyana yapilan kurulan engelleri birak 15 i 50 yılda aşamazdık dua edin adamlar aşmaya çalişiyor. Bir işe yaramıyorsunuz bari gölge etmeyin başka ihsan istemez
EVET 4 yıl önce
İktidarda kalmak halkın sayesinde, iç ve dış hayinler bıraksalar.
Ayyıldız 4 yıl önce
Engel olmayın da, engelleri kaldır anız orda kalsın. Erdoğan'ın iki dudağı arasına ülkeyi teslim etmekmidir engelleri kaldırmak. Bu ülke yüzyıl önce aynı hataları yaparak kişiye özel kanunlar çıkardı. Yüzyıl sonra aynı hatayı siz yapıyorsunuz. Evet demeyen hain, terörist. Sizden olmayan düşman. Eee yasaklayın o zaman hayır demeyi. Şimdi seçimde yüzde 45-50 hayır çıktı diyelim. Ülkenin yarısı terörist mi olacak yani. Bu kadar sakat bir mantığın başka türlü bir izahı varsa açıklayın da anlayalım. Engelleri kaldıracaktır. Kihkah kihkoh gıdıklada gülem.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@