Bahçecik yolunda kaza: 1 yaralı

Trabzon'da vinç araçlara çarparak devrildi.

Bahçecik yolunda kaza: 1 yaralı

Advertisement Advertisement

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da vinç araçlara çarparak devrildi. Şoför yaralandı.

Ortahisar İlçesi Bahçecik mahallesinde özel bir firmaya ait cinç aracı yokuş aşağı inerken sürücüsünün kontrolü kaybetmesi sonrasında çevresinde bulunan araçlara çarparak devrildi.

Yokuş aşağı sürüklenen kaldırıma çarparak durabildi. O sırada kaldırımda kimsenin olmayışı olası bir can kaybını önledi.

Olayda yaralanan sürücü 112 Acil Sağlık Ekiplerinin yaptığı ilk müdahale sonrasında hastaneye kaldırılara tedavi altına alındı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

Trabzon'da kaza: 1 yaralı

Trabzon'da kaza: 1 yaralı

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 14:39

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
nihat
nihat - 7 ay Önce

aracin arac olarak kendine faydasi yok iken kaldiki vinc yapilmis,yani sonradan dönüstürme,bunlarin piyasadan kaldirilmasi gerekir.

murat başkan
murat başkan - 7 ay Önce

alla alla bu yolda nasıl kaza olabilir. resimlerde görüldüğü üzere trabzonun en güvenli yolu olan bahçecik yolu :))) 5 gidiş 5 geliş şeklinde olup güvenlik içinde birer şerit kurtarma şeridi var. ayrıca bahçecik camisi içinde araç park yerleri vardır. (haberdeki ikinci resimde görebilirsiniz.) Bu park yerlerini caminin karşısındaki kahve müşterisi kullanımına açıktır :))) kalenin surlarının olduğu aşağıki tarafta bu yol 6 gidiş 6 geliş olarak genişliyor... :)))

banner426

banner204