alexa metrics

banner536

Azerbaycan’dan gelen yardım konvoyu Trabzon'dan geçti

Türkiye'nin Ege ve Akdeniz bölgelerinde devam eden yangınlara müdahale etmek için kardeş ülke Azerbaycan'dan itfaiye ekipleri gelmeye devam ediyor.

Trabzon 06.08.2021, 22:19 07.08.2021, 00:19

Türkiye'nin Ege ve Akdeniz bölgelerinde devam eden yangınlara müdahale için kardeş ülke Azerbaycan’dan yardım amaçlı itfaiyeler ülkeye giriş yapmaya devam ediyor.

Türkiye’yi Kafkasya’ya bağlayan Artvin Sarp Sınır Kapısı’ndan giriş yapan 160 adet itfaiye eri ve 40 adet itfaiye aracı klakson ve sirenlerle Ege ve Akdeniz bölgelerine doğru hareket etti.

Konvoy Trabzon'dan da geçerken bazı vatandaşlar ise itfaiye ekiplerinin geçme anını cep telefonu kameralarıyla kayıt altına aldı.


Yorumlar (3)
Garip38 6 ay önce
Bu adamlara bakıp bizdeki yangın yeri belediye başkanları utansınlar,hatta kafalarını gömsünlerkuma bunlarda utanacak yüz yok,sizleri millet o koltukta oturup göbeğinizi kaşıyın diyemi seçti?O mevkide boğazınızdan geçen lokma haram zıkkım olsun
Misafir 6 ay önce
Kardeş Azerbaycan teşekkür ederiz iyi ki varsın. Ben bi an korktum burada da yangın çıktı diye
Misafir 6 ay önce
Seçiyorsunuz yalakalik yapanlari simdide sikayet ediyorsunuz.Bunlarin ne yapmak istedikleri belli degil.Seçin baska Partiyi ne yapmak istedigi belli olani.Zannederim anlamissinizdir..Ne bu rezillik ya.Birgün gelecek gercekten halk hiçbir partiye güvenmeyecek..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@