Akyazı tünellerinde aydınlatma çalışması

Karayolları Akyazı Tünelindeki aydınlatma çalışması ile ilgili uyardı.

Trabzon 18.10.2020, 10:02 18.10.2020, 10:17
Akyazı tünellerinde aydınlatma çalışması

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu Abant-Kaynaşlı kavşakları arası derz yenileme çalışması nedeniyle ağır taşıt trafiği her iki yönde D-100 yoluna yönlendiriliyor, hafif taşıt trafiği ise İstanbul istikametinde iki yönlü gerçekleştiriliyor.

TEM Otoyolu'nun Saray-Çorlu kavşakları 10. kilometresindeki alt geçit çalışmaları sebebiyle Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü sürdürülüyor. 

Ankara Çevre Otoyolu, İncek-Pozantı kavşakları 2. kilometresinde Ankara-Niğde Otoyolu bağlantı kavşağı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü devam ediyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun, Kılıç-Orhangazi kavşakları arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Edirne-Kırklareli yolunun 0-27. kilometresinde bölünmüş yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

İzmir-Turgutlu yolunun 13-15. kilometrelerindeki alt geçit yapım çalışması dolayısıyla ulaşım servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Ankara-Kırıkkale yolunun 11-13. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları dolayısıyla Ankara-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer yönden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

Silifke-Mersin yolunun 30. kilometresinde Karayar Tüneli'nde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Giresun-Trabzon yolunun 45-48. kilometrelerinde Akyazı ve Beşirli tünellerinin aydınlatma sistemi montaj çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
TAMAM 61 12 ay önce
YA ARKADAŞ, SAYIN DEVLET ERKANI, İŞİ BİLİYORUM DİYİPTE DÜNYADAN Bİ HABER YAŞAYAN SEVGİLİ BİLMİŞLER,
SİZ BU ŞEHİRDEN HİÇMİ DIŞARI ÇIKMIYOR DÜNYA YÜZÜ GÖRMÜYORSUNUZ, ŞU GÜMÜŞHANEYE VARANA KADAR ONLARCA TÜNEL VAR, VE BU TÜNELLERİN İÇİ SANAT ESERİ GİBİ, İNSAN İÇİNDEN ÇIKMAK İSTEMİYOR, ŞU ŞEHİRDE BİR AKYAZI TÜNELİ VAR UŞAK GİBİ ORALARDA OYALANIP DURUYORSUNUZ, BİR TÜNELİ YILLARDIR ADAM GİBİ Bİ ŞEKLE ŞEMALE SOKAMADIĞINIZ GİBİ, O TÜNEL TRABZONUN GİRİŞ KAPISI REZİLLİĞİMİZ CABASI..
İKİDEBİR AÇ KAPAT, AÇ KAPAT SİZ NE BİÇİM İŞ YAPIYORSUNUZ ALLAH AŞKINA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@