Akşener'den Mustafa Bıyık'a destek: Adam gibi adam

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Yomra Belediye Başkanı Bıyık'ı ziyaret etti

Trabzon 24.06.2021, 12:11 24.06.2021, 12:20

Haber61 Haber Servisi

Trabzon'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ilk olarak geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan İYİ Partili Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ı ziyaret etti.

Akşener, daha sonra Yomra Belediye binası önünde vatandaşlara seslendi. İYİ Parti lideri açıklamasında Başkan Bıyık'a desteğini ortaya koydu.

Akşener şu ifadeleri kullandı;

Ben bir esnafın dükkanına girdiğimde iktidarı  yermiyorum, kendimi övmüyorum. Bunun sebebi şu; uzun süredir vatandaşların derdinin konuşulmadığı bir dönem yaşıyoruz. Seçmenin derdinin çözülmesi gerekiyoruz. Uzun süredir oylarınız üzerinden tartıldınız. Türkiye’de unutuldunuz kardeşlerim. Sizin velinimet olduğunuzu unuttular. Sağlığım el verdiği sürece, bütün siyasetçilere asıl velinimetin siz olduğunu kafalarına vura vura anlatacağım. 
Karşılaştığım manzaraları ağalara aktarmaya çalıştım. Garibanların yanında durmayı unuttular. Ben geçmişte aç yattığımız geceleri unutmadım. Ama Sayın Erdoğan unutmuş. Derdini söyleyen garibanları rezil rüsva eden 5 maaşlı danışmanların tesirine girmiş. Siz o kulağı çekeceksiniz. Tamamını koparın demiyorum ama ucunu koparacaksınız.

Ben hiç bir şey söylemiyorum, ama ben Merak Akşener’sem o köylü kızıysam, o neslin bir temsilcisiymsem sizi unutanların kafasına vura vura hatırlatmazsam Meral Akşener değilim. Bu gezileri sizin için yapmaya devam ediyorum.  Gezdiğim yerlerde senden başka gelen yok diyorlar, onlar ağa paşa oldu gelmezler. Sizi unutmuşlar sizi el birliğiyle hatırlatacağım. Sizi tek tek gezecekler.

Belediye Başkanımızı seçtiniz. Allah ondan razı olsun, adam gibi adam. Şimdi, onun bir görevi var, adam olmayanlara direnmek, ahlaksızlık yapanlara direnmek, Yomra’yı soyanalra direnmek, canı pahasına direnmek, onun için başkanı size emanet ediyorum. Onun hizmetlerini takip edeceksiniz, eksiğini gediğini söyleyeceksiniz. Ona yol göstereceksiniz. O sizin evladınız, hayırlı hizmet yapacağını biliyorum. Ama siz de ona hem sahip çıkacak hem de yol göstereceksiniz.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
ömer 1 ay önce
söylediklerinde tek birt yanlış yok saraydan başını çıkartıp halkın arasına 2-5 kişiyle girip dolaşamayanlar utansın !
Adalet 1 ay önce
Gebzeli vekilinin dövdürdüğü gazateci için ne diyecen? Bıyık’a kurşun atandan ne farkı var?
Hasan 1 ay önce
Bıyık rüşvet yemediği için kurşunlandı. Zihniyet farkı var. Rüşvetle iş görmeye alışanların safında olma!!! İmanlı ol! Müslüman ol! Allah'ı (c.c.) haşa kandıramazsın
Yomrali h.hamzaoglu 1 ay önce
Helal olsun sana yiğit kadın.
SALİH 1 ay önce
BIRAK ERDOĞANI DA CUMHURBAŞKANI ADAYINIZ KİM ONU AÇIKLA
emre 1 ay önce
senin adayın belli seçime 2 sene yok mu sana ne onun adayından sana mı açıklayacak hayırdır ?
Yusuf 1 ay önce
Şu haramileri devirmek sizlerin gayreti bizlerin desteği ile olacak inşallah
SALİH 1 ay önce
ERDOĞAN 19 YILDIR HALKIN ARASINDA. SİZ HERHALDE ESKİ CUMHURBAŞKANLARINDAN BAHSEDİYORSUNUZ.
Kemal 1 ay önce
Sen hiç RTE ye yaklaşmayı denedin mi.
Pusat.k 1 ay önce
Salih bey onlarin cumurbaskani adayi murat karayilan,yada demirtaştir.????
Murat 1 ay önce
Sizin akıl babanız İmralı’da. Megri megri diyerek getirtip şimdi meclise soktuğunuz PKK Lılarda. Balık hafızalılık yapma da dağda terörist olacağınıza düz ovada siyaset yapın diyene bak.
Macun 1 ay önce
Bi o adam gibi adam, bi de sen Meral.Tencere kapaksınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@