Akşener Trabzonlu Asiye Teyzeyi yanına alacak

Trabzonlu Asiye teyzenin konuşmaları Akşener'in dikkatini çekti.

Trabzon 12.03.2019, 09:15

Haber61 Haber Servisi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün akşam Trabzon'a geldi ve bugün miting gerçekleştirecek. Akşener'in mitingi öncesinde sosyal medyada yayınlanan bir video gündem oldu.

Trabzon'da yaşayan Asiye isimli yaşlı bir kadının ülkenin durumunu kendi üslubunca anlattığı anlarda "Akşener'e bir sürü tuzak kuruldu. Onu da içeri atmak istiyorlar... Beni de atsınlar onun yanına. Ne tanırım ne bilirim babamın kızı değil... İnşallah Allah yolunu açık etsin." ifadelerini kullanması İYİ Parti teşkilatlarının dikkatini çekti.  İyi Parti'nin bir çok sosyal medya hesabında videonun paylaşılması ile Asiye Teyze'nin Meral Akşener'in de dikkatini çektiği öğrenildi. Akşener'in Trabzon'da gerçekleştireceği mitingde Asiye teyzeyi de çağırdığı ve büyük bir ihtimalle sahneye de davet edeceği bildirildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (23)
Trabzonspor 3 yıl önce
Helal olsun teyze ellerini öpüyorum
imamoğlu 3 yıl önce
Teyzeyi dinleyince duygulanmamak elde değil. Kendisini okumuş zannedenlerden çok daha iyi konuşuyor. Helal olsun Trabzonun anasına .
kazım 3 yıl önce
Tek güvendiğim siyasi parti lideri Sn.Meral Akşener. Sonunda rahat rahat oy verebileceğim
ugur 3 yıl önce
meral aksenere fetocu camuru atarken o gun dokunulmazligimi vardida iceri atmadiniz.nene sen cahil degilsin Allah sana uzun ömür versin
Kenan 3 yıl önce
15 temmuz öncesi yurtta sulh cihanda sulh u da açıklayabilirmi bu teyze ve akşener
Ahmet 3 yıl önce
O teyzeye ve Akşener 'e sorma , Ne istedin de vermedik , ne olursun dön bitsin bu hasret deyip salya sümük ağlayanlara sor..!!
kindinar öztürk 3 yıl önce
fetö ile mücadele beka meselesidir nokta, fetö için yaşasın cehennem...
Trabzonlu 3 yıl önce
Helal olsun sana teyzem. Ellerinden öpüyorum. Kitabın tam ortasından konuşmuşsun. Artık kırsaldan da tepkiler gelmeye başladı. Yapılan güzel şeyler unutulmaz ama misyonunu tamamlamışsın. Çok olgunlaşan meyve dalından kopar içi çürümeye başlar. Yenisi gelmeli peşinden yoksa ağacın kalitesine ve itibarına zarar gelir.
mehmet. 3 yıl önce
Asiye Teyzem Senin kadar bilincli olsaydik toplum olarak Ulkemiz bu durumlarda olmazdi .
Ellerinden opuyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@