Akşener Trabzonlu Asiye Teyzeyi yanına alacak

Trabzonlu Asiye teyzenin konuşmaları Akşener'in dikkatini çekti.

banner432

Haber61 Haber Servisi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün akşam Trabzon'a geldi ve bugün miting gerçekleştirecek. Akşener'in mitingi öncesinde sosyal medyada yayınlanan bir video gündem oldu.

Trabzon'da yaşayan Asiye isimli yaşlı bir kadının ülkenin durumunu kendi üslubunca anlattığı anlarda "Akşener'e bir sürü tuzak kuruldu. Onu da içeri atmak istiyorlar... Beni de atsınlar onun yanına. Ne tanırım ne bilirim babamın kızı değil... İnşallah Allah yolunu açık etsin." ifadelerini kullanması İYİ Parti teşkilatlarının dikkatini çekti.  İyi Parti'nin bir çok sosyal medya hesabında videonun paylaşılması ile Asiye Teyze'nin Meral Akşener'in de dikkatini çektiği öğrenildi. Akşener'in Trabzon'da gerçekleştireceği mitingde Asiye teyzeyi de çağırdığı ve büyük bir ihtimalle sahneye de davet edeceği bildirildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonspor
Trabzonspor - 4 ay Önce

Helal olsun teyze ellerini öpüyorum

imamoğlu
imamoğlu - 4 ay Önce

Teyzeyi dinleyince duygulanmamak elde değil. Kendisini okumuş zannedenlerden çok daha iyi konuşuyor. Helal olsun Trabzonun anasına .

kazım
kazım - 4 ay Önce

Tek güvendiğim siyasi parti lideri Sn.Meral Akşener. Sonunda rahat rahat oy verebileceğim

ugur
ugur - 4 ay Önce

meral aksenere fetocu camuru atarken o gun dokunulmazligimi vardida iceri atmadiniz.nene sen cahil degilsin Allah sana uzun ömür versin

Kenan
Kenan - 4 ay Önce

15 temmuz öncesi yurtta sulh cihanda sulh u da açıklayabilirmi bu teyze ve akşener

Ahmet
Ahmet @Kenan - 4 ay Önce

O teyzeye ve Akşener 'e sorma , Ne istedin de vermedik , ne olursun dön bitsin bu hasret deyip salya sümük ağlayanlara sor..!!

kindinar öztürk
kindinar öztürk - 4 ay Önce

fetö ile mücadele beka meselesidir nokta, fetö için yaşasın cehennem...

Trabzonlu
Trabzonlu - 4 ay Önce

Helal olsun sana teyzem. Ellerinden öpüyorum. Kitabın tam ortasından konuşmuşsun. Artık kırsaldan da tepkiler gelmeye başladı. Yapılan güzel şeyler unutulmaz ama misyonunu tamamlamışsın. Çok olgunlaşan meyve dalından kopar içi çürümeye başlar. Yenisi gelmeli peşinden yoksa ağacın kalitesine ve itibarına zarar gelir.

mehmet.
mehmet. - 4 ay Önce

Asiye Teyzem Senin kadar bilincli olsaydik toplum olarak Ulkemiz bu durumlarda olmazdi .
Ellerinden opuyorum.


SIRADAKİ HABER

banner204

banner393