banner491

Akçaabat’ta muhteşem coşku

Akçaabat'ta düzenlenen Müzik ve Halkoyunları festivali coşkulu bir şekilde devam ediyor.

Akçaabat’ta muhteşem coşku

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivali ikinci gününde de coşkulu geçti. Festival alanını dolduran binlerce vatandaş horona ve müziğe doydu. İkinci günde Serdar Bıyıklı, Pelin Karaağaçlı, Aykut Özer ve Trabzon’un son dönemde adından en çok söz ettiren isimlerinden olan Ekin Uzunlar sahne aldı.

29’uncu Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivali’nin ikinci gününe Ekin Uzunlar damga vurdu. Fanatik Trabzonsporluluğu ile bilinen genç sanatçı seslendirdiği türkülerin yanı sıra yeni çıkan gri formayla sahne alırken, konserin bir bölümünde Trabzonspor marşını alanı dolduran vatandaşlarla birlikte seslendirdi.

Cep telefonlarının ışıklarıyla şarkıya eşlik eden Uzunlar hayranları muhteşem görüntüye eşlik etti. Uzunlar’ın bu anı sosyal medya hesabından paylaşması kısa sürede büyük beğeni topladı.

Trabzonspor’a destek vermek için ekibiyle birlikte yeni çıkan formalarla sahneye çıkan Ekin Uzunlar, daha sonra üzerindeki formayı engelli bir hayranına verdi.

Geceye ayrıca İstanbul, Giresun, Edirne, Manisa ve Artvin Halkoyunları ekipleri de gösterileriyle renk kattı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahir
Tahir - 5 ay Önce

Ey gidi kazım koyuncu... bu yeni yetmelerin ne sarkilari belli nede muzikleri

banner441

banner472