7m

7m

hyundai

tamfinans

AK Parti Trabzon'dan büyük atılım

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu açıklama yaptı.

Trabzon 26.11.2021, 14:50
AK Parti Trabzon'dan büyük atılım

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, AK Parti'nin 2023 hedefleri için büyük bir atılım başlattıklarını belirtti. 
AK Partinin kurulduğu günden itibaren teşkilat çalışmalarına büyük önem verdiği ve milletin karşısına çıkarken donanımlı bir şekilde çıkmak için kurumsal manada yapması gereken tüm hazırlıkları yerine getirdiğini ifade eden İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu yeni bir vizyon oluşturdukları Teşkilat Akademisi Programı ile 2023'e hazırlandıklarını söyledi. 


Birbirinden kıymetli isimlerin teşrifleriyle Trabzon'da önemli bir programı gerçekleştireceklerinin altını çizen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu şu ifadeleri kullandı: "Biz AK Parti olarak teşkilat çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. İl başkanlığı görevini devraldığımız günden itibaren teşkilatlarımıza yönelik önemli eğitim seminerleri düzenledik. Şuna inanıyorum ki bir teşkilat mensubu ne kadar donanımlı olursa; sahada çok başarılı olur, milletimizin gönlünü alır ve davamıza güzel hizmetler eder. Teşkilat mensuplarımız adına çok önemli bir program olduğunu düşünüyorum. Teşkilat mensuplarımızla birlikte katılacağımız AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mustafa Şen’in teşkilat eğitimlerinin önemine değinen konuşması ile başlayacak olan programda; Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ'ın 'Siyasal İletişim ve Yeni Medya' sunumu yeni bakış açısı kazanacak, Sn. Dursun Ali Erzincanlı'nın 'AK Değerler' sunumuyla kendimizi tazeleyecek, Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hayati Yazıcı'nın sunacağı 'AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider' sunumuyla geçmişten bu güne yaptığımız yolculuğu yeniden hatırlayacak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sn. Serdar Çam'ın sunacağı 'Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye' sunumuyla bugün geldiğimiz noktayı görecek ve Sanatçı Sn. Uğur Işılak'ın motivasyon programıyla sonlandıracağız. Teşkilat Akademisi Programının partimize, davamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum."
AK Parti Genel Merkez AR-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından 'Bu hikâyenin kahramanı sensin' sloganıyla 81 ilde; 3 kademe, il ve ilçe, ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlıklarına bağlı yöneticilerin katılımı ile gerçekleştirilecek olan teşkilat içi eğitim programı ‘Teşkilat Akademisi’ 28 Kasım Pazar Günü Trabzon’da, Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.


Yorumlar (1)
Davut 6 ay önce
Aynen kanka 2023 hedefler falan :) Uçayrız daa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@