AK Parti Trabzon'daki temayül sonrası teşekkür etti: Teşkilatlara minnattarım

AK Parti Trabzon’daki temayül yoklamasında teveccüh gören Aydın teşekkür etti.

Trabzon 20.08.2020, 18:57 21.08.2020, 00:00
AK Parti Trabzon'daki temayül sonrası teşekkür etti: Teşkilatlara minnattarım

AK Parti’nin Trabzon sorumlusu Polat Türkmen’in Ortahisar ilçe başkanlığı temayül yoklaması için geldiği Trabzon’da dün partililerden görüştü. Saat 17.00’de gerçekleşen temayül yoklamasında teşkilatların desteğini alan başkan adaylarından Yasin Aydın, “Teşkilatlarımıza minnettarım” dedi.AK Parti Ortahisar Başkanlığı için geri sayım başladı. Parti genel merkezinden görevlendirilen Trabzon sorumlusu Polat Türkmen birkaç gündün şehirde önemli kişilerle bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi.

Dün saat 17.00’de parti merkezinde temayül yoklaması için bir çok partili ile görüşen, düşünce ve fikirlerini alan Polat Türkmen hazırlayacağı raporun ardından Ortahisar Başkanı belli olacak. Dünkü temayül yoklamasında teşkilatlardan büyük destek gördüğünü ifade eden başkan adaylarından Yasin Aydın, “Teşkilatların büyük teveccühünü gördüm. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Teşkilatlarımıza minnettarım” dedi.

Daha önce Ortahisar Başkan Yardımcılığı, Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevini yapan eğitimci Yasin Aydın, genel merkezin teveccüh göstermesi halinde 2001 ruhuyla, aynı şevk ve heyecanla çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

AK Parti Trabzon'daki temayül sonrası teşekkür etti: Teşkilatlara minnattarım

Yorumlar (1)
Metin 4 hafta önce
Yasin Aydın AKP merkez ilçe başkanlığı için biçilmiş kaftan başarılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@