AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç: "2053 ve 2071 hedeflerimiz var"

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Of ve Ortahisar'da vatandaşlara hitap etti.

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç: "2053 ve 2071 hedeflerimiz var"

Cumhur İttifakı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Cumhur İttifakı’nın Of ve Ortahisar ilçelerinde düzenlediği mitinglere katıldı.

Of’ta partililere hitap eden Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Genç, 21. yüzyılın Türklerin tarih sahnesine tekrar çıkışının yüzyılı olduğunu kaydederek, “Sizlerle bir kez daha buluşmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duydum. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun, onu başımızdan eksik etmesin. Bazı liderler vardır ki, onlar atanmışlardır ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan atanmış bir lider değildir. Recep Tayyip Erdoğan kendine milletine, devletine, dinine, vatanına adamış, adanmış bir liderdir. Bu yüzyılda inanıcımızın bize yüklediği büyük sorumluluklar var. 21. yüzyıl Türklerin tarih sayfasına çıkışının yeni bir yüzyılıdır. Bu yürüyüş ilelebet devam edecek. Çok şükür epeyce bir şeyler yapıldı. 2023 hedeflerimizi gerçekleştirdik. Şimdi 2053 ve 2071 hedeflerimiz var. Vatandaşlarımızın hak ve hukukları, özgürlükleri konusunda epeyce düzenlemeler yapıldı. Birçok hizmet ve projeyi hayata geçirdik.” dedi.

genc-2.webp

“31 MART, YEREL SEÇİMDEN ÖTE BİR ANLAM TAŞIYOR”

Cumhur İttifakı’na verilecek her oyun uluslararası arenada Cumhurbaşkanının sözünün gür çıkması için ona destek niteliğinde olacağına vurgu yapan Genç, “Şimdi yeni bir dönemin arifesindeyiz. Siz belediye başkanlarını, muhtarları, meclis üyelerini seçeceksiniz. Ama ben bu seçim de sadece yerel bir seçim değildir. Ben bir hususu vurgulamak istiyorum. Of’ta huzur ve sükûnet içerisindeyiz. Ramazan’ı çok güzel ve bereketli bir şekilde geçiriyoruz. Ama şu anda Filistinli kardeşlerimiz İsrail’in baskısı altında inin inim inliyor. Emperyalist devlet ABD’nin desteğiyle bir savaştan öte katliam ve soykırım yapılıyor. Artık televizyon izleyemez duruma geldik. Müslüman ülkeler susmuş. Petrol üreten Müslüman ülkeler iki saat petrolün vanasını kapatsa bu iş duracak. Böyle bir durumdayız. Şu anda Gazze’nin hukukunu, oradaki kadınlar, çocuklar ve bir de Recep Tayyip Erdoğan koruyor. Maalesef kimseden ses çıkmıyor. O toprakları ecdadımız 400 yıl barış ve sükûnet içinde yönetmiş. Artık öyle bir güç verelim ki, Cumhurbaşkanımıza o topraklar tekrar Türklere emanet olsun. Birleşmiş Milletler adeta yok olmuş. Kadınları ve çocukları öldürüyorlar. Kadınları çocuk doğurmasınlar diye, çocukları ise büyüyünce mücahit olmasınlar diye öldürüyorlar. O topraklar yine inşallah bizim himayemizde huzur içerisinde İslâm’ın hakim olduğu topraklar olacak. İnşallah o günleri görmek nasip olur. Bunun için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın uluslararası arenaya çıktığı zaman sesisin güç çıkması için vereceğiniz destek çok önemli. Ona vereceğiniz her oy aynı zamanda Gazze’de Müslümanların soykırıma uğramasını sona erdirecek bir oydur. Bunun için 31 Mart, yerel seçimden öte bir anlam taşıyor.” şeklinde konuştu.

genc-3.webp

"OF, HER ZAMAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ARKASINDA DURDU"

Of’ta istihdama dönük olarak Endüstri Bölgesi’ni hayata geçireceğini dile getiren Başkan Adayı Genç, “Bugüne kadar Of’umuza çok güzel hizmetler yapıldı. Of çok güzel insanlar yetiştirmiş. Bakanlarımız, milletvekillerimiz var. Ben 28 yaşında AK Parti’nin kuruluşunda görev yaptım ama mikrofonu ilk kez Of’ta aldım. İlk siyasi konuşmamı burada yaptım. Bu topraklar bereketli, verimli topraklar. İnşallah yeni dönemde doğalgaz sorununu çözeceğiz. Salim Başkanımın verdiği bütün sözler benim de sözümdür. Of’a hizmet etmek şereftir. Of’u çok sevdim ve seviyorum, Of da beni seviyor. Köy yollarının sorunlarını ve su sorunlarını çözeceğim. İstihdama dönük projeler yapacağım. Büyük bir Endüstri Bölgesi Projesi’ni burada hayata geçireceğiz. Hep beraber bakanlarımız, milletvekillerimizle ve Cumhurbaşkanımızın onayıyla bunu yapacağız. Gayret edeceğiz, çalışacağız, bize inanın ve destek verin. Of her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdu ve durmaya da devam ediyor. Biz istiyoruz ki, Of’ta, Ortahisar’da ve bütün ilçelerimizde oy rekoru kıralım. Ondan sonra Ankara’ya gittiğimiz zaman elimiz güçlü olsun. Siyasi irade arkamızda, bu seçimden güçlü çıkalım. Eğer seçimden rekor oyla çıkarsak Ankara’ya gittiğimizde Of için bir istiyorsak iki kopartıp geliriz. Yeni dönem Of’umuz, Büyükşehir için hayırlı, uğurlu olsun. Hepiniz Allah’a emanet olun.” diye konuştu.

genc-4.webp

genc-5.webp

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler